Vítej na mém blogu! =)Srpen 2011

"Víno roku"

31. srpna 2011 v 18:51 | Deniss♫ |  !Filmíky!
Tak jak jsem říkala, dokoukala jsem se na film "Víno roku". Je to opravdu skvělý film a občas jsem se u něj musela zasmát :D..Všem tedy doporučuju..Prvně jsem se na film koukla za účelem, že v něm hraje Alan Rickman a jeho filmy mě prostě baví! Nyní tam hrál vinaře, či obchodníka s vínem. Jeho úkolem bylo sesbírat několik vzorků vín v zámoří. Nikdo však nepočítal, že by ta vína byla opravdu tak dobrá a konkurenceschopná. Steven Spurrier(Alan Rickman) zjistil, že jsou ta vína více než konkurenceschopná, a proto navrhne soutěž, kde se odlišné vinařské kultury setkávají.
(Informace o tomto filmu jsem našla na kinotipu, ale sepsala jsem je skoro ve vlastních slovách ;) )
Zkrátka, až tento film zhlédnete, určitě nebudete zklamaní. Alespoň já jsem nebyla ;)..Alan tam trousí několik skvělých poznámek. Nejhezčí scéna podle mě byla ta, když čekal na letadlo do Francie a s klukem jménem "Bou"(Vím, že se to píše jinak, ale nevím jak :D), vymysleli, že každý si do letadla vezme jednu láhev z těch cestujících, myslím ;)..Pak to Alanovo mrknutí na tu ženskou vypadalo okouzlujícně xD xD..No..co vám budu povídat, musíte kouknout sami! :)


Poslední den prázdnin, aneb začínám šílet..

31. srpna 2011 v 16:10 | Deniss♫ |  *My Diary*
Abo, už je to tak. Zítra zase usedneme do školních lavic a budeme tak kysnout celý rok až do dalších prázdnin. Někteří možná rádi, někteří neradi, ale jedno máme přeci jen společné. A toť, že prostě všichni.Teda nemyslím ty, kteří už chodí do práce, ale zatím ti, kteří chodí na základku, to maj povinné, ale to už všichni jistě víte xD..Já ale jen pro případ, kdyby někdo chtěl se se školou rozloučit a zapomněl třeba, že je pořád na základce xD..Já osobně patřím k těm, kteří se těší do školy jen tak napůl..Zítra to bude ještě leháro, asi doufám, že i v pátek, ale přeci jen se mi nebude chtít vstávat :/..Dneska jsem musela taky vstávat, protože jsem musela na očkování a do města..Vybrala jsem si nový obal - "ponožku" na mobil, ale ještě ho nemám koupený, protože stále váhám nad o obaly a nevím, který si vybrat. Je to takový můj dárek od ségry na svátek xD..Koupila jsem si konečně sešit na psaní pvídek, protože jsem to až dosud psala na A4 papíry a pak rovnou vyhazovala, jen co jsem to dala do PC...Přeci jen se mi to nechtělo schovávat a teď to budu mít všechno v jednom sešitě..Jen doufám, že to rodiče nenajdou, protože sem tam nějakou tu prasárničku do povídky hodím xD xD..Jinak odpoledne jsme dočetla 4.knihu HP a zítra mi mamka - pokud v knihovně už bude, ptž minule ještě nebyla - půjčí 5.knihu HP a asi i poslední díl :)..Za chvilku - v pět odejdou rodiče na noční - do práce, takže budu mít volný kvartýr xD, ale stejnak půjdu nejspíše už raději v deset spát, ať ráno nezaspím, přestože by mě určitě někdo vzbudil, ale musím si ještě umýt vlasy xD..Včera jsem se na chvíli koukala na filmík s Alanem Rickmanem na "Víno roku" a až rodiče odejdou, tak se na to dokoukám..Ten filmík se mi moc líbí a dám ho i tady na blog- takové menší obkecávání okolo filmu+nějaký ten obrázek ;)..Taky jsem vytvořila nový dess na můj druhý blog, tak se můžete kouknout ;)..Prostě jsem neodolala krásnému písmu z HP xD, čímž jsem vytvořila právě tímto písmem popisky do menu xD..Dneska se trošku pochystám na ten zítřejší velký den mého uvěznění v Azkabanu a budu se snažit kráčet s hlavou vztyčenou, jako Belatrix Lestrangeová ve 4.knize HP xD xD...Dneska možná zkusím vytvořit nějaký ten design a později ho sem dám, pokud bych už nic nepřidala, tak na zítra Vám přeju hodně štěstí a nezapomeňte vykročit PRAVOU! xD xD..
PS:Věřím na pověry! xD

1.výtvor v PS-záhlaví s Avril L.

30. srpna 2011 v 15:43 | Deniss♫ |  *Pro Vás*
Čau! :) Jak se máte? Já celkem fajn, ale z toho PC mi už pomalu začíná hrabat, takže se asi uchýlím k TV nebo pustím nějaký filmík přes PC..Ještě ale nevím jaký, takžee pokud máte nějaký tip, sem s ním ;)..Mimochodem vytvořila jsem něco na způsob designu v PS. Berte na mě ohled, protože je můj první v PS xD..Ještě ani nevím, zda jako dess by šel nastavit - musím vyzkoušet na mém zkušebním blogu xD..Ale tak snad jó xD..
Jak se vám líbí? xD


30.srpna- NÉ!

30. srpna 2011 v 9:44 | Deniss♫ |  *My Diary*
Začinám se pomalu, ale jistě děsit. Dnes jsem totiž opět nahlédla do kalendáře a co jsem nezjistila? Ono už je 30.8.! Bože já se asi klepnu...Jak se těšíte do školy? Já trochu jo, věci už mám asi všechny koupené, co vy?
Dneska se ale nehodlám zabývat tou potrefenou školou, ale chci si vychutnat poslední chvíle skoro bezstarostného života doma u mého zlatíčka...miláčka..A toť počítače xD..V příchodu září se však blíží nejen škola, ale také jedna RPG-později Ultima online-Super Bradavice a také bych chtěla svůj druhý blog dát do autorského klubu, tak mi držte palečky, ať ho vezmou ;)..
Co mám dneska v plánu? Chtěla bych něco vytvořit v PS, možná sepíšu nějakou povídku na můj druhý blog po stopách hudby, možná zajedu do knihovny půjčit si další díl knihy HP5 - už by to tam mohli mít, ale ještě uvidím, jestli se mi bude chtít xD, odpoledne bych se chtěla podívat na nějaký filmík a trochu upravit oba své blogy, možná napíšu téma týdne "Můj příběh" :)..Vstahovalo by se to asi o mém blogování a virtuálním životě při té závislácké bedně-PC :D
Takže zatím ;)

PS: Koukejte, co jsem dostala od svého affíka Ronny za blogovou párty-jmenovku. No řekněte, není krásná? Mně se mooc líbí, takže ještě jednou DĚKUJU :)


Diplomky za poznávačku 0.3.

30. srpna 2011 v 9:30 | Deniss♫ |  *Pro Vás*
Ták jsem konečně dodělala diplomky :)..Snad se budou alespoň trošku líbit, protože jsou mé první v PS.
Děkuju, že jste se zůčastnili! :)
Můj mozek pomalu ale jistě začíná pracovat! xD

29. srpna 2011 v 18:48 | Deniss♫ |  *My Diary*
Konečně jsem pomocí pár návodů přišla na záludnost Photoshopu, čímž se onen prográmek začíná stávat mým kamarádem xD! Konečně jsem pochopila, jak vložit obrázek na čistý "papír" v PS a dokonce jsem si stáhla i písmo! xD..To vše asi za hodinku a půl xD..První diplomek jsem už vytvořila, sice to není žádná sláva, ale myslím, že není nejhorší. Ostatně co byste po mně chtěli? xD..Zítra teda dodělám zbývající dva, ale dneska už tomu dávám pokoj, přeci jen nechci přijít o PC, kdybych náhodou dostala amok xD..Takže se mějte hezky ;)..Obzvlášť chci poděkovat za ochotu mojemu affíkovi Ronny, však ona ví, že se někdy určitě ozvu, když si nebudu vědět rady xD a věřte mi, že to bude nejspíše už zítra xD..Dneska už nic nepřidám, večer se asi půjdu koukat na TV a za chvilinku pádím ven- grilovat :)..Pá ;)

Asi se na to zvysoka vy..

29. srpna 2011 v 10:45 | Deniss♫ |  *My Diary*
Promiňte, nechci bejt sprostá, ale musím. Proč? Protože už mě ty grafické programy fakt se*ou..Stáhla jsem si Photofiltre, ale s tím zdaleka neumím a to hýbání obrázků taky jde docela těžko..Já vím, někdo si na to zvykl hned, ale já nejsem jen tak někdo xD..Takže jsem PF odinstalovala a mám ještě jednu možnost a toť..Ségra mi včera oznámila, že zhruba před měsícem jí kámoška dala CD s instalací Photoshopu, takže to asi omkrknu a pak dám vědět..Teda možná ne, protože mě raní mrtvice xD..Nezlobte se na mě, že asi dneska diplíky za poznávačky nebudou, ale mám oba rodiče doma(momentálně teď ne, páč jeli na nákupy), ale odpoledne mě jistě máti zaměstná a večer asi budeme grilovat, pokud bude hezky :)..Zítra to ale vynahradím. Rodiče jsou celý den v práci, takže plánuju celodenní sezení u PC xD..Taky bych už chtěla zhlédnout nějaký ten filmík, ale včera mě mamka poslala do obchodu, takže jsem měla rozes...prostě rozvrtané celé odpoledne xD..
Ale aspoň jsem se konečně projela na kole, jak jsem si plánovala xD..Dneska už asi nic nepřidám, jen na svůj druhý blog jednorázovou povídku na přání, tak pokud budete mít chuť, můžete zkouknout a zanechat komentík ;)..
Tak čáu!

Opss!Potřebuju od vás pomoc! :)

28. srpna 2011 v 16:56 | Deniss♫ |  *Různě*
Mám špatnou zprávu, moje výroba diplomků se nejspíše prodlouží..Můj limit PF studia mi totiž vypršel, takže jsem musela program odinstalovat :/...Je to špatný..Potřebovala bych od vás pomoc..Neznáte nějaké FREE verze stažení bez vírů PF studia? Kdyby někdo náhodou měl něco takového osvědčeného, určitě se ozvěte ;)..Hodně by mi to pomohlo..
Btw..taky jsem uvažovala nad Photoshopem, ale nemám s ním žádné zkušenosti..Takže kdyby někdo náhodou něco takového měl, sem s tím! :)...PF je ale u mě na 1.místě, protože už s ním krapet umím..
Tak se mějte :/..

Nechtělo se mi, ale jsem ráda, že jsem jela!

28. srpna 2011 v 13:52 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoj! Tak řeč je o dnešním dopoledni. Musela jsem vstávat už po osmé, jelikož jsme jeli do města na nákupy oblečení. V noci jsem se moc dobře nevyspala, protože jsem šla spát až v 11-dopisovala jsem povídku - a pak mě o půl 1 vzbudila bouřka..Obvykle se bouřek nebojím, ale ten hrom mě opravdu vylekal..Pak jsem se ještě vzbudila, jak taťka jel do práce a ráno mě vzbudila mamka, že už mám vstávat..Taky se mi zdály jakési depresivní sny, ale už si na ně moc nepamatuju - nedávaly smysl..
Jinak jsme byli v Tescu a TAKKU..V Tescu jsem si žádné oblečení nevybrala, ale zato v Takku, kde to nevypadalo moc slibně, jsem si odnesla asi 4 kusy oblečení xD..Dvě trička, skvělou sukni, kabátkovou mikinu..Jsem fakt nadšená :))...
Před chvilkou jsme přijeli domů a ještě nejsme ani po obědě. Jako naschvál nám přešel jít plyn, takže mamka musí měnit za nový..Hrůza, už mám hlad! Jinak jak se máte vy? Co budete dneska dělat? Já se mám fajně :), ale den strávím už asi u PC nebo zkouknu nějaký film, taky musím napsat rodičům seznam věcí do školy, jako je guma, tužky atd.. xD..Do školy se těším tak na 40%..Možná 50%..Je fakt, že se mi nechce úplně, ale doma se už začínám nudit..A co vy a škola?
Jsem fakt ráda, že jsem nakonec do města jela..Tady je přesný důkaz toho, že všechno zlé je něčemu dobré..Nechtělo se mi, ale to oblečení se mi fakt líbí xD :)..
Tak se mějte krásně, diplomky za poznávačku vyrobím odpoledne- teda odpoledne už je, ale já ještě po obědě nemám xD..Vypadá to, že ke krůtě budeme mít hranolky místo brambor, ale mi to nevadí xD xD.
PÁ!


Poznávačka 0.3.

27. srpna 2011 v 20:29 | Deniss♫ |  *!Soutěže!*
Ták jak jsem slíbila, udělala jsem během dvou minut poznávačku jedné docela známé celebrity! Myslím, že je to celkem lehké - pro mě určitě xD..
Kdo je tedy na obrázku? Pokud se chceš do poznávačky zapojit, vyplň přihlášku níže! :)
Přihláška:
*Přezdívka(Jméno)
*Blog
*Kdo je na obrázku?
*Co chceš na diplomek :)?

BERU PRVNÍ TŘI!27.srpna 2011, aneb už se nám to krátí.. :/

27. srpna 2011 v 10:43 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoj milánkové xD, tak jak se dneska máte? Kdo z Vás se včera koukal na HP2? Já se koukala do konce, ale občas jsem odbíhala. Proč? xD Tak já vám to teda povím xD...Nechala jsem si totiž omylem zapnutý FB a v tu chvíli mi začali psát asi 3 lidi, takže jakmile jsem dojedla popcorn a byla reklama, chtěla jsem se kouknout na blog, ale, když jsme uviděla blikající chat, prostě jsem odepsala :D..Ale štěstí je, že máme PC hned v ložnici našich rodičů, vedle obýváku, takže jsem jen něco napsala a šla se opět dívat xD..Pepsi jsem dala pěkně zabrat - zbyla tam necelá půlka xD...Co už no! xD..
Mimochodem se mám fajn, co budete dneska dělat? Já si za chvilku půjdu umýt vlasy a odpoledne jdeme k tetě na návštěvu :), už se docela těším :)..
Teď chci taky něco napsat k titulku článku..Je to docela stresující tohle datum, ale věřte mi, že bude hůř a toť 31.8.-1.9. xD...Já mám z toho docela nervy, navíc jdu do jiné třídy(naštěstí s kámoškou), ale i tak..
Díky novému dessu, který sice není zrovna extra, ale je vytvořen mnou :D, mám větší chuť přidávat sem více článků..Takže asi dneska večer - pokud to stihnu, vytvořím nějakou poznávačku a hodím ji sem ;)..Tak se mějte krásně, užívejte počasí - tedy pokud u vás takové je(u nás je hezky, stále horko, ale nepříjemně fouká vítr), já se zase ozvu ;), pá

Design s kým jiným než...

26. srpna 2011 v 22:06 | Deniss♫ |  *My Diary*
S Harry Potterem :D..Ovšem, opět v tom má prsty Potter :D..Musíte brát na vědomí, že je to můj první dess-nebo spíše záhlaví v PF, ale myslím, že není zas až tak hrozné..Co na to říkáte vy? Jo a prosím, detailů si nevšímejte!
Tak já jdu se dokoukat na HP2, i když si tady občas odskočím :D..To víte popcorn už mám sežraný a pepsi vypitou..Víc než půl flašky vypít nesmím :-D-taťka zakázal :D :D..Tak se mějte hezky, dobrou noc ;)


Blend s Emmou Watson

26. srpna 2011 v 17:35 | Deniss♫ |  *Výroba*
Ahoj všem! Tak dneska se chystám dívat na HP2..Taťka mi koupil popcorn a mám i pepsi, kterou mám mimochodem snad každý večer :-D...Takže v osm usedám na TV a už mě odtamtud nikdo nevyžene..dokonce ani bouřka..My totiž vždycky vypínáme PC i TV, když je u nás bouřka a dneska by měla být, tak snad nebude :/..Ale kdyžtak se na ni vyse*u :-D..Jinak jak se máte? Co jste dneska dělali? Já se mám fajn :), hlavně, když je venku tak skvěle! Dneska jsem musela vstávat v něco po sedmé, jelikož jsem musela jet s mamkou a ségrou do města..Musela jsem se totiž vyfotit na kartu-ježdění vlakem prostě xD..Vypadám tak jak výkuk, ale nechtěla jsem z toho dělat moresy, tak jsme mu řekla(tomu fotografovi), že je ta fotka dobrá xD..Myslím si ale, že není nejhorší x)..Odpoledne jsem byla unavená, tak jsem si začala číst a později jsem i na chvilku usnula..Dále jsem začala dělat blend, který si myslím, že se mi docela povedl..A víte co? Konečně jsem se naučila dělat alespoň kapánek blendy a za dva dny mi končí "trvanlivost" PF :D- mě asi klepne, ale jedna holka z blogu mi poradila ke stažení free verzi, tak snad to půjde..Možná bych se ještě dnes, ale nevím, jak to budu stíhat, pokusila o nový dess na tomto blogu..Né, že by se mi tento nelíbil, tak to vůbec nemyslím! Je krásný, jako všechny od mojeho affíka :)..Ale chtěla bych zkusit něco svého..A pokud budu mít dost odvahy, tak ho sem dám xD..Dneska už ale asi nic nepřidám, páč v osm mi začíná promítání a musím se ještě stihnout osprchovat, pojíst večeři(kterou si dám už asi teď v šest, ať mám pak chuť na popcorn), vyčistit Polly klec...Tak se mějte hezky, a kdo z Vás se bude koukat dnes na NOVU?


Další pozvánka! :)

23. srpna 2011 v 15:53 | Deniss♫ |  *Různě*
Ahojte! Jak se dneska máte? Já skvěle! Konečně jsme jeli s mamkou a taťkou pro ty moje zvířátka-Polly-zakrsíka a Sťui-křečka..Už se mi po nic šíleně stýskalo a byl to nezvyk takové ticho v baráku :D..Musela jsem vstávat už o půl 8, protože pak chtěla mamka ještě jet na nákupy atd..Vrátili jsme se o půl 10 a rodiče ještě jeli do města, takže jsem zůstala se ségrou sama doma..Šla jsem tedy Pollynce vyčistit klícku a pustila jsem jí na výběh do obýváku, aby se trochu "vzpamatovala" :D, jelikož si asi na nás nemohla vzpomenout..Bylo to zvláštní, když jsem ji v obchodě pohladila, kousla mě..Křeček Sťui-je to holka ;) se hned zase začala mazlit, takže v klidu ;)..Když jsme tedy přijeli domů, převlíkla jsem se a dala jsem Polly na výběh a šla jsem čistit tu její klec ven..Řekla jsem si, že se to hadicí bude dobře mýt, takže to šlo hladce x)..Po obědě jsem šla na chvíli s taťkou na řeku..Žádná kámoška se nenašla a navíc jsem ani neměla náladu než na tu jednu, které jsem ale nakonec nepsala, páč jsem nevěděla, jestli nepůjdem na koupák..Voda byla fakt studená, ale okoupala jsem se xD..Po 45 minutách opalování a koupání jsme šli domů a teďka tu sedím no :D...Dneska už asi nebudu nic dělat, možná číst, dopisovat epilog k povídce a sedět u PC xD..Tak se mějte hezky a abych nezapomněla, dávám Vám semka pozvánku na párty mojeho affíka Ronny-Rauf :)..Takže tam určitě doražte, i já se budu snažit ;), pá!


Nudáá! x(

22. srpna 2011 v 19:42 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoj milánci xD, tak jakpak se dneska máte? Já celkem nudně..Ráno jsem se vzbudila už kolem 8 a nemohla jsem spát, takže jsem vstala, dala si snídani-koláč od babi, takže už jsem to měla tak trochu nachystané xD, sedla k PC a sedím na něm doteď :D..Za tu dobu jsem stihla zhlédnout pár videí-parody s písní na HP, opsala jsem 2 kapitoly mojí povídky na mém blogu a taky jsem vytvořila amatérské záhlaví s Bellatrix Lestrange. Dále jsem vytvořila blend, který v tomto článku uveřejním..Je s mojí oblíbenou kapelou Within Temptation ;), pokud neznáte a máte rádi rock, určitě poslechněte ;)..Žádná soutěž se mi už dneska dělat nechce, takže Vám radši nebudu nic slibovat..Večer asi sednu k TV, páč na PC už se mi být nechce, plánuju si číst HP4, psát epilog k povídce no ale teď si budu muset jít vyčistit boty a asi vyluxovat :/, takže mám práci tak na hodinku..Hold se nedá nic dělat a já to slíbila..Tak se mějte krásně, affíky oběhnu asi až zítra, dnes se mi už nic fakt vůbec nic nechce dělat..Takže se nezlobte, ale na tý tvrdý židli sedím celý den a ještě jsem ani affíky neoběhla, jsem hrozná, já vím, ale vynahradím to..Tak pá ;)
Psáno kolem 16:15 h., ale jelikož se blog.cz sekal, vložila jsem to až teď, kdy už mám všechnu prácičku dodělanou :P :D a chystám se koukat na Novu na film-Hon za svobodou :D ;)


Co dneska?

21. srpna 2011 v 10:31 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahooj! Jak se dneska máte? Já super až na to, že jsem se vzbudila kolem 7 a už jsem prostě nemohla usnout, takže jsem v 7:45 vstávala..Jsem hold zvyklá na režim, který jsme měli na dovči :D...Pak jsem jela s taťkou do města-to jsem se zase mohla nasmát, když babi nezvedala mobil, tak jsem řekla taťkovi, ať zavolá dědovi, jenže mi nedošlo, že on mobil nemá :D...No prostě..no comment..
Jinak co budete dneska dělat? My pojedeme asi za hodinu k babičce na oběd a pak tam je pouť..Doufám, že mě ségra se sestřenkou vezmou s sebou a mamka nebude mít kecy, ať jdu s ní..Ale stejnak nevím, jestli moji drazí rodičové na pouť vůbec půjdou, takže bych šla s holkama..Na kolotoče se mi nechce-už mě to nějak nebere a navíc mi je na nich většinou zle, takže to nebudu riskovat, když stejně do mě babi navalí různé druhy sladkostí :D..Snad tedy vyjde počasí..dneska už nejspíše nic nepřidám, takže se na mě nezlobte-zítra už bych možná udělala nějakou soutěž, ale to se ještě uvidí, tak pá a mějte se krásně ;)

Zpátky!

20. srpna 2011 v 20:34 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahojky všem! Tak jsme zpátky, opět mezi Vámi v internetovém světě! Jak jste se měli? Já suprově..Za ten skvělý týden se mi úplně pročistila hlava od všech starostí a vdechovala vůni Jizerských hor, i když jsme spíše chodili po Krkonoších, ale měli jsme chatu v Jizerkách :D...Ano je to tak! Krkonoše jsou totiž velice blízko od Jizerských hor(tohle bylo pro toho, kdo to nevěděl ;)) Ale navštívili jsme hory i v Jizerkách zajisté :D...Celý týden jsme měli hezké počasí, až tedy na pátek, kdy jsme opravdu hodně domokli, jelikož se spustila hrozná bouřka a my zrovna byli v lese, takže jsme zdrhali dolů a schovali se do budky k ostatním lidem a pokecali s nimi :D...Neměli jsme s sebou auto, takže jsme pochopitelně museli k chatě pěšky...Takže to bylo docela daleko :D..Divila jsem se, že mi v botách neskákaly žáby, protože jsme je měli všichni kromě taťky promočené :D...I celé nohy jsem měla úplně mokré, jako bych zrovna vylezla z vody...Doufám, že nebudu nemocná, protože ségra má rýmu jako trám a na chatě jsme spaly v jedné posteli spolu...Jinak to tam ale bylo úžasné! Každý den jsme měli tůry..V sobotu tedy žádnou, protože jsme se teprv vybalovali, protože jsme přijeli o půl 4 na chatu..V neděli jsme šli na TROSKY a na hrad KOST, v pondělí jsme byli na Harrachovském můstku(skokanském-lyžařském)-ten výlet vymyslela ségra a pak byla z nás všech nejvíc posr... :D z těch výšek jsem se taky hrozně bála, protože tam byl průdký sráz, ale výhled skvělý, v úterý jsme byli v Liberecké ZOO, ve středu jsme byli na Čertově hoře, ve čtvrtek jsme navštívili Ještěď-ta lanovka tam je hustá :D, obzvlášť v místě, kdeto s vámi mírně hodí :D, v pátek jsme byli na Štěpánce-rozhledně, na kterou jsme nakonec nešli, protože začalo pršet a jak jsme se vrátili na chatu, šli jsme pak s taťkou na ping-pong, který byl ve welness centru, které také bylo na chatě...Také jsme využili bublinkovou koupel, která byla fakt super :)..Dnešní loučení bylo docela smutné, jelikož jsme potkali plno skvělých lidí a i prostředí-okolí bylo super, přestože se to máti ze začátku moc nezdálo..Prý že to je odříznuté od centra Kořenova, ale mně se to moc líbilo, protože zastávám názor, když na hory, tak už na hory a né do města pod horama! Jinak včera jsem nezklamala a koukala se na HP1, však víte, že jsem toho velká fanynka. Nedodívaly jsme se ségrou do konce, protože jsem už byla pak unavená, takže jsme to vyply a šly spát. Ráno jsem vstávala kolem půl 8, jako pokaždé, kdy jsme na chatě vstávali, protože v 8 byla snídaně :)..Bude se mi stýkat po tom výtečném jídle, které jsme tam měli v polopenzi :D..Teďka půjdu oběhnout affíky a pak se asi budu ještě věnovat svému druhém blogu ;)...
Malá ukázka naší chaty zde. Je to zároveň i zdroj obrázku, jelikož se mi nechce dávat fotky z mobilu :D...Mějte se krásně ;)

!Pozastavuju!

12. srpna 2011 v 13:03 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoj všichni, ale hlavně affíci! Jak už jsem se zmínila v předchozím článku, zítra jedu na dovču na týden do Jizerských hor..Takže pozastavuju od 13.8. do 20.8. Dalšího článku se tedy můžete dočkat až asi 21.8.-i když je pouť v Hnojníku, takže asi půjdeme aji k babičce, ale snad se ozvu..Každopádně 22.8. už přidám nějaký ten pořádný článek určitě ;)..Jinak jak se máte? Já celkem fajn, ale celý den balím, luxuju a teď budu muset jít ještě utřít nádobí.. Včera i dnes jsem čistila Polly i Sťui klece.. Polly je zakrslík a Sťui je křeček :))...A před chvíli jí mamka s ťatkou odvezli do jednoho obchodu, kde se o ní jedna obchodnice postará..Uvidím je až 23.8., kdy tam pro ně s mamkou pojedeme..Dřív ne, páč mamka má v pondělí práci a v neděli maj zavřeno a stejně asi pojedem k té babičce :)..Mimochodem jsem s Pollynkou ve 4.SONM-Soutěž o nej mazlíčka, takže bych byla ráda za vaše hlásky TADY..Docela to pro mě znamená, ale týden tady nebudu, takže se bojím, že nepostoupíme :/..No nic už budu muset jít, ještě musím oznámit tyhle informace na můj druhý blog, takže už mám docela naspěch...Každopádně prosím, affíci nevymazávejte si mě! :))Já se za týden vrátím! :D Tak se mějte krásně, užívejte prázdnin, ahooj ;)

O něco chytřejší... :D..Možná..

10. srpna 2011 v 19:22 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahooj! Tak se zase po dlouhé době ozývám..Omlouvám se, že tady skoro nejsem, ale více trávím čas na tomto blogu :)..Navíc si skoro každý den hraju s mou 3letou sestřenkou, takže nemám ani moc času na dva blogy..Affíky se snažím, co nejvíce obíhat, ale na tenhle blogís ani nevím, co mám přidávat...Taky jsem začala už psát povídku-na tén druhý blogís-tak kdo bude chtít, tak se koukněte ;)..Kapitoly píšu krátké :D, takže se nebojte :D..Mimochodem teď k názvu článku...Řeč je o klikačkách...Konečně jsem se je naučila dělat..Dlouhou dobu jsem nevěděla, kam určitý obrázek uložit, ale pak jsem místo našla prostě na blogu..Jsem an tu svou klikačku celkem pyšná :D...Přeci jen je to má první :D...Obrízek jsem vytvořila v photofiltru, i když hodiny odtikávají a onen program mi nepůjde, ale už jsem dostala informaci k nějaké free verzi, tak se uvidí ;)..V sobotu jedu na tu dovču do Jizerských hor na týden, takže se ještě příjdu rozloučit , nebojte! :D...Ten týden sem nebudu nic přidávat, ani přednastavovat...Se mi nechce :D...Včera u mě byla kámoška, takže jsme si docela užily odpoledne :)...Hrály jsme badminton a koukaly se na Texaský masakr motorovou pilou, z kterého jsem měla v noci noční můry a pořád jsem musela myslet na toho masového vraha :D..Hustý horor nebo spíše thriler...Mimochodem jsem zjistila, že od 19.srpna bude každý pátek jeden díl Harryho Pottera! Určitě se budu koukat, ale s tím prvním dílem ještě nevím, protože budeme zrovna poslední den na dovolené...Taťka sice říkal, že tam bude televize, ale znáte to..Budu unavená a nebo se prostě bude muset jít spát, kvůli mamky, která nám to naorganizuje :D...No tak já jdu, mějte se! :D


To je ta moje klikačka :D...Jak se Vám líbí?

Nevím, co přidávat..

6. srpna 2011 v 19:48 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahooj!
Tak název článek mluví za vše...Teďka vůbec nevím, co přidávat :/..Tak trochu jsem se naučila dělat alespoň jednoduché blendy..Tak Vám sem dám jeden na ukázku..Na mém druhém blogísku s povídkama budu taky jeden dávat k povídce, kterou ještě nemám napsanou :D..Co jinak? Jak se máte? Co jste dneska dělali? Já celkem fajn..Četla jsem si, musela jsem zametat venku :D, byla jsem na PC, vytvářela blendy, přečetla jsem si pár povídek ostatních a teď možná půjdem se ségrou hrát badminton, ale to se ještě uvidí ;).. Jak se Vám líbí? ASi budu teďka vyrábět nějaké blendy, tak dejte návrh s kým nebo s čím mám ho udělat ;)