Vítej na mém blogu! =)Červenec 2011

Zase něco nejde!

31. července 2011 v 11:48 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoj všem :), tak mi zase nejdou vkládat komentáře! je to na nic :/...No ale stejně jsem na notebooku od ségry, takže bych se k mnoha věcím nedopracovala :D. Řekněme, že jsem více zvyklá na normální PC :D...Dneska možná udělám tu bleskovku, nebo snad něco budu chtít jiného vložit, ale nejspíše až odpoledne, protože dříve se na PC nedostanu...Takže nejspíše kolem 4 hodin ;)...Včera večer jsem se od půl šesté koukala na toho HP5-Fenixův řád...Dívala jsem se na kinotipu, takže semi to asi v půlce seklo, takže jsem se dodívala až večer později...Od půl deváté do půl 10 ;)...Pak jsem ještě byla "chvíli" na PC..Do 22:15 :D...Dále jsem si četla asi do půl jedné HP3-Vězeň z Azkabanu ;)...No a dneska jsem vstávala v jedenáct a ještě jsem ani nesnídala, ale to už kašlu :D...dala jsem si jen teplý čaj a oběd bude snad už brzy..Nemám ráda dny bez snídaně, ale nějak se mi teď nechtělo nic chystat, takžé... :D Co jinak na dnešek plánujete? Já asi nic...venku je škaredě, takže se nejede nikam :/...Takže budu nejspíše na blogu ;) a ještě na tom svém blogu druhém ;)...Tak se mějte, zase se ozvu! :)

Diplomky za poznávačku 0.2.

30. července 2011 v 19:24 | Deniss♫ |  *Pro Vás*
Ták jsem udělala ty diplomky za poznávačku ;)..Všechny Vaše odpovědi byly správné a všichni si diplomek zasloužili..Teď jak mám Photofiltr se teprve učím, ale moc mě to baví..Doufám, že se Vám budou alespoň kapánek líbit ;)..Zítra nejspíše udělám bleskovku, ale za chvíli fičím dokoukat se na HP5 ;).. Jinak všem zůčastněným gratuluju a doufám, že se zůčastní i dalších soutěží na mém blogu :)
***
***
***
***


***Poznávačka 0.2.

30. července 2011 v 11:52 | Deniss♫ |  *!Soutěže!*
Ták už jsem doma. Koupila jsem si dvě trička Time outu :)) a taky jsem se šla s mamkou podívat na laky do Rosmannu, ale ten můj, který jsem si vysnila, tam nebyl :/...Chtěla jsem teď na léto na tu dovču, co pojedu 13.srpna takový nějaký modrý, ale nebyl tam :/ takový, jaký bych chtěla...No ale už dost obkecávání a jdeme na poznávačku ;)..

***


Všichni, kteří se chcete zůčastnit vyplňte následující údaje! :):
*Přezdívka
*Blog
*Jaká celebrita je na obrázku?
*Co chceš na diplomek? :)
*
Beru prvních 5!

Pro dnešek...

30. července 2011 v 9:03 | Deniss♫ |  *My Diary*
Zdravím,
tak za chvilku jedeme s mamkou do města a já jsem teďka stihla udělat poznávačku...Stáhla jsem si včera photofiltr :D, takže ho tak kapánek poznávám...Chtěla bych mít free verzi..Nevíte kde sehnat, ale prosímvás né v obchodě :D...Tak se mějte, až přijedu přidám tu poznávačku ;)..Báy

Animace pro:Łucink@

29. července 2011 v 13:27 | Deniss♫ |  *Pro Vás*
Ták jsem vyrobila svou první animaci na přání pro mojeho affíka Łucink@ :) a zátoveň asi poslední :/...Proč? Program vyžaduje zakoupení a už nejde spustit, takže je to na ho*no ://...Možná seženu nějaký jiný program, ale tohle mě fakt naštvalo, protože to s ním bylo docela jednoduché...Každopádně doufám, že se alespoň trochu líbí ;)
Kopírování je dovoleno pouze pro:Łucink@ nikoho jiného!!!
Mimochodem je kapánek jeden obrázek rozmazaný, takže promiň, ale snad Ti to tolik nevadí ;)
Zatím budu muset uzavřít výrobu animací, dokud nějaký program na vytváření animací neseženu :(


29.7.2011

29. července 2011 v 11:59 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahooj, tak už je to tak...Nevím, jaké mám dávat nadpisy článů, když chci prostě jen napsat, jak se mám a jak se máte vy, takže nesjpíš, když nebudu mít v článku něco "pikantního" :D, tak budu psát datumy :D...Ni nic, jak se dneska máte? Já celkem fajn. Vstávala jsem v 10 a usnula jsem kolem 12 večer :D, ale to není nic nového, teď přes prázdniny je to an denním pořádku a zatím mi to nijak nevadí..Večer se mi stejně dobře píšou povídky, čtu, poslouchám hudbu v MP3 a další..Ale ráno? To nic nemám, stejně skoro každý spí v takových osm hodin, takže já taky :D..Prostě mi takoý režim vyhovuje. Co budete dneska dělat a jaké je u Vás počasí? Já budu dělat asi něco tady na blogu, možná něco přidám a udělat animaci pro mojeho affíka, která si animačku objednala :)...Je dost odvážná, viďte? :D ...No snad to nějak dopadne ;)...pak chci opisovat povídku z papíru do PC a uvěřejnit na svém druhém blogu ;)..Taky se budu nejspíš koukat na nějaký filmík, budu ještě něco dělat na PC, číst si a večer taky číst a psát povídku ;)..Ale to se ještě uvidí, jak se mi bude chtít :)..Teďka jsem se dívala do magazínu a koukám, že je Strašidelný dům a Dvanáct do tuctu 2...Teď ještě nevím na co se budu koukat. Zdá se mi, že jsme už obojí viděla, ale na Dvanáct do tuctu 2 si moc nepamatuju. Co mi radíte vy? Tak se mějte krásně, užívejte prázdnin, protože už se nám to chýlí k půlce, ale nechci být pesimista...Spíše realista no :D...Už toho obkecávání asi bylo dost a taky by mě zajímalo, jestli tohle někdo četl :D...Jó a ještě jsem si vzpomněla, že možná udělám bleskovku nebo poznávačku, ale slíbila jsem ségře, že jí vyfotím, takže to nějakou tu hodinku zabere...Rodiče dnes mají oba denní, takže nemusí prudit, že pořád sedím u toho PC, i když mají pravdu :D...Tak zatím ;)
PS:Tuhle písničku jsem našla na jednom blogu a moc se mi zalíbila :))...Hraje tam jen hudba a nezpívá se, ale někdy je to fajn ;)


Zase něco nového..

28. července 2011 v 17:31 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahooj, jak se dneska máte? Já docela fajn..Celé dopoledne u nás bylo hezky a teplo, tak jsem šla po obědě sednout si na zahradu s knížkou. Pak jsme se ségrou zahrály badminton, ale chtěly jsme ještě hrát, jenže začalo pršet :/...Zatím je u nás zataženo, ale neprší...Měli jsme grilovat hermelín, ale uvidí se, jak to bude...No a zase jsem vymýšlela :D...Stáhla jsem si program na animace :D...Na mém druhém blogísku jsem už zveřejnila jednu animaci se Severusem Snapeem :)...Můžete se kouknout ;) a ohodnotit...Musím Vás ale varovat, protože je moje první! Uvažuju, že tady vytvořím něco nového a toť je, že si budete moci animaci objednat ;)..Ať vím, že jsem si ten program Easy GIF Animator nestáhla pro nic za nic, takže za chvilku očekávejte nový článek ;)..Zatím ;)

Úžásné to bylo!..

27. července 2011 v 18:50 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoj všem, tak dneska jsem byla na HP 7 části 2 a musím říct, že to bylo úžásné.. Byla jsem na 3D a stálo to za to! Trochu jsem se bála, protože jsem věděla, že až příjdu domů, bude po všem a v duchu se stále proklínám, že jsem na HP byla v kině poprvé a zrovna na posledním díle :/..Ale mám tady jedno pozitvum..Na HP se můžeme všichni kdykoli podívat a já navíc ještě nemám přečtené knihy-čtu 2.díl :)...Taky se mi líbil více tenhle díl-část 2. než část 1...Když zemřel SS, musela jsem brečet.ještěže jsem měla ty brýle :D...Severuse jsem měla ráda už předtím, ale teď jak šly vidět všechno, co bylo předtím, ještě více mi ho bylo líto...Nevěděla jsem, jak to skončí..Do kina jsem šla s tím, že to je překvapení..Nevěděla jsem ani, že Harry přežije, ani to, že nakonci je o 19 let později...Věděla jsem, že SS zemře, ale nevěděla jsem jak..Jsem ráda, že jsem knihu neměla přečtenou, protože takhle jsem si to asi více užila, ale chystám se jí přečíst :)..Mám teď takový zvláštní pocit..Nevím proč-vždyť je to jen film, ale s tímto pocitem mírného smutku, že už HP končí, jsem počítala...Mějte se a věřte, že ten kdo teprve na HP půjde, má se na co těšit...


Zdroj obr.= Hledala jsem na googlu ;)

"Blend s Emmou Watson

26. července 2011 v 17:49 | Deniss♫ |  *Výroba*
Tak jsem se pokusila udělat další blend :D...Dopadl takhle.

Tak jak se Vám líbí? :D...Já vím, že nejsem žádný grafik, ale prostě, když je nuda, tak je nuda :D..Vytvořeno v GIMPU :D...
Chtěla bych udělat ještě "blend" SS/HG...Uvidí se, jak se mi povede! :D...

Zákaz ořezu a kopírování bez ikonky!


"Blend" s Harry Potterem

25. července 2011 v 20:54 | Deniss♫ |  *Výroba*
Tak jsem udělala takový jedoduchý "blend" v GIMPU s Harry Potterem ;)...Já vím, že to není nic moc..Mají useklé tělo, ale během tohodle začátečnického "blendu" jsem přišla na pokročilejší kroky, takže asi ještě dnes něco přidám ;)..

Líbí se Vám alespoň trošku?

Lístky do kina!!!!

25. července 2011 v 19:46 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoojte! Tak jak jste se dneska měli? Já docela fajn ;)...I když bylo u nás škaredě, alespoň jsem měla čas opsat 3 kapitoly do PC a pak vložit na svůj druhý blogísek ;)..Taky jsem si na chvíli četla a snad celé odpoledne jsem si hrála společně s mou ségrou s naší malou sestřenkou Kájou. Byla tady až do 19 h., takžekže odjela snad teprve před 40 minutami. Proč? Teta se strejdou doma malují, takže dali sestřenku na hlídání ;)..Vytáhla jsme starý foťák-takový ten ještě na film :D., vložila jsme do něj baterky a dala jsem jí ho na hraní..Film v tom sice nebyl, ale jí to bavilo, páč to mělo blesk :D...Taky už taťka zarezervoval lístky na 3D na HP 7 část 2.. Jsem hrooozně moooc ráda!!Takže nejspíše ve středu půjdeme! :)))...Teďka se půjdu osprchovat, pak vyčistit klec Pollynce, asi na chvíli ještě na PC, koukat se na TV, psát další kapitolku tentoktráte 10. a pak si možná ještě číst HP2...Tak já pádím, ať to všechno stihnu :D...Naliju do sebe zase sklenku Pepsi, ať se mi nechce spát a můžu ještě pár hodin vydržet :D :D..Já už jsem ale docela imunní :D, takže nevím, jestli to zabere. Samozřejmě si pepsi dávám kvůli té chuti, abyste si nemysleli :D..Dneska už asi nic nepřidám, možná večer stihnu udělat nějaký ten "blend" :D..Ale to se ještě uvidí..moc v to nedoufejte! :D


PS:Foceno opět mnou :D, takže zákaz ořezu a poté vkládání bez ikonky! :D

Docela nabitý den :)

24. července 2011 v 20:25 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahooj, tak dneska jsem vstávala kolem 10:15 h. posnídala jsem, umyla jsem se, převlíkla a takové ty nezbytné "blbosti" :D a šla jsem si číst, takže jsem se tak trošku vyvlíkla z domácích povinností, když mě nebylo ani slyšet :D..Odpoledne jsme však šli na návštěvu k tetě, strejdovi a malé 3leté Káji, která u nás je každý den a většinou si s ní musím hrát. Nijak tomu nebylo ani dnes :D..ale nijak zvlášť mi to nevadilo ;)...Promiňte, nestihla jsem udělat nic na způsob blendu s HP, ale dneska už se mi nechce jsem docela unavená a ještě bych chtěla napsat kapitolu mojí povídky a opsat jí z papíru do PC a pak na blog překopírovat ;)...Jinak jsem dostala od taťky paměťovku do mobilu, takže si tam konečně dám více písniček :D..Tak se mějte, více článečků přidám asi až zítra-snad to stihnu, páč má zase přijít sestřenka :D...


PS:Focené mnou :D-zákaz ořezu fotky, aniž byste pak uvedli zdroj! :)

Novej desing s Alexandrou :)

23. července 2011 v 20:30 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoojky, tak jak jste dnešek přežili? Já poměrně dobře ;)..Snad celý den jsem pročetla, jak venku, tak i doma, poslouchala jsem písničky, taky jsem se projela na kole, nafotila jsem pár fotek a pak jsem hrála se ségrou badminton. Na večeři sestra udělala hranolky-já si je dala s tatarkou-mňám! :P...Mimochodem už mám skoro dočtený první díl HP1 :D a jak jste si asi všimli, new desing od mojeho affíka Mad-sheep :)..Njn je to zlatíčko :D ;)..Dneska možná přidám ještě nějaký ten blend s HP, ale uvidím, jestli to všechno, protože než já se vždycky vzpamatuju v GIMPU :D...No comment ;)..
Teď už ale tečh pár fotek ;), co jsem udělala. Pokud si chcete zkopírovat, neořezávejte a pokud možno uveďte zdroj-ikonku v levo v menu ;) Ta s Ahley ;)


***

***

Jak se Vám moje fotky líbí? Já vím, že nejsem zrovna nej fotograf, ale když se nudím, tak mě tato činnost docela hezky zabaví ;)...

Dobré ránko :D..

23. července 2011 v 10:34 | Deniss♫ |  *My Diary*
Tak jak jste se dneska vyspali? Já docela dobře ;)..Šla jsem spát asi o půl noci, páč jsem ještě psala další kapitolu povídky Uvnitř duše na můj druhý blogísek a večer jsem psala na povídku na přání-jednorázovku, a potom jsme si šla ještě číst Harryho POtera :D...Už jsem v polovině knížky ;)..Jen Vám chco oznámit, že budu mít nový dess s Alexandrou Stan, moc se mi líbí totiž její písničky ;)...Dneska budu převážně asi na druhém blogu, nebo so budu číst..Možná půjdu ven, ptž konečně alespoň trošku vysvítlo sluníčko, ale chladno je pořád...Tak alespoň s našim pejskem Kimem na procházku ;)...Tak pá ;)..

Oslavy :)

22. července 2011 v 19:55 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahooj všichni, co jste dneska dělali? Já byla ráno v tom městě s mamkou a ségrou, takže jsme se tam docela zdrželi až do 11..Pak jsem si chvíli četla a musela jsem pomáhat, páč odpoledne přišla na návštěvu babi, děda a sestřenka..Bylo to fajn, ale musela jsem hodně obkecávat, abych jim nemusela hrát na kytaru :D...To mě vždycky s prominutím hoodně s*re :D...Dneska chci psát další kapitolu mé povídky Uvnitř duše a číst knihu Harryho Pottera 1 ;)...
Mimochodem budu mooc ráda, když mi hlásnete TADY pro Deniss♫ a Pollynku ;)..
Předem moc děkuju ;), tak se mějte, pá ;)

Harry Potter končí, já začínám :)

21. července 2011 v 20:13 | Deniss♫ |  *My Diary*
Čaute, jak jste se dneska měli? Já celkem fajn, ale jsem už vážně unavená a zítra ráno vstávám brzy, páč jedu s mamkou a ségrou do města. Dneska jsem celý den strávila s mojí 3letou sestřenkou a samozřejmě jsem si s ní musela pořád hrát...To počasí je vážně jeden velký hnus-už se to ani jinak říct nedá, proto jsem taťku poprosila, že až pojede na noční v pět večer, ať mi v knihovně půjčí alespoň jeden díl Harryho POttera, jenže, co jsem se dívala na net, tak měli dnes jen do půl 5..Takže se mi mamka nabídla, že tam zajede...Rozmlouvala jsem jí to, že to vydržím-abyste si nemysleli, že dělám z mamky sluhu, ale to už byla na cestě do knihovny. Přivezla mi hromadu knih..Všechny díly HP kromě pátého dílu a posledního dílu..Takže přesto, že Harry Potter končí, já ho teprve začínám číst... Půjčila mi i jiné knihy, např. Škola noci atd.. ;)...Já jsem se ale hned, jak jsem měla chvíli času a nehrála jsem si se sestřenkou, zažrala do 1.dílu :D....Dost mě to začalo bavit a mám o zábavu navíc ;)....Navíc se mi podařilo taťku přemluvit do kina na HP 7 část 2... :D...Jsem šťastná a pojedeme nejspíše příští týden ve středu ;)...Už se moc těším! Tak se mějte krásně, pá a dobrou noc ;)


Nějak unavená...

21. července 2011 v 11:08 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoj všichni, jak se máte? Já docela fajn až na to, že už asi druhým dnem mám kruhy pod očima :/...Nezdá se mi, že bych byla nějak unavená, ale asi jo...Dneska jsem vstávala v deset a včera o půl osmé, takže to je asi i tím...Musím se dospat...Dneska je u nás hnusně :/, pořád prší, takže pokud se mi bude chtít, půjdu spát :D, nebo se budu koukat na TV a budu na PC ;)..
ZDROJ OBRÁZKU ZDE!

Na veterině :)

20. července 2011 v 10:43 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahojte všichni, tak jak se máte? Já fajn ;)...Včera večer jsem nemohla spát, protože u nás byla hrozně velká bouřka :D..Mám bouřky docela ráda, ale včera jsem zrovna potřebovala spát, protože jsme dneska jeli s mou králinkou Pollynkou na očkování, jelikož jí budeme dávat na hlídání jedné paní se zvířaty, tak nechceme, aby nějakou nemoc chytla...Vstávala jsem asi v 7:40 h. a ještě jsem vyčistila trochu klec, umyla se, posnídala a převlekla...Pak jsme kolem 8:20 h. vyrazili Do Frýdlantu k jednomu veterináři :)..Netušlili jsme však, že se přestěhoval někam jinam, takže jsme i klecí šli někam do budovy nějaké firmy :D Mamka mu pak zavolala, tak jsme jeli ještě o kousek dál...naštěstí jsme to našli..Naše Ňuňanka už byla "pěkně" vylekaná :(...Bobek...jsem si ní seděla celou dobu vzadu a přidržovala klec a hladila jí...Už sice jednou byla s mamkou u veterináře, ale to jí bolelo bříško a bylo to už asi před rokem...Když jsem vešli do čekárny..Bylo tam asi 5 lidí se psy, kočkami a my s králíčkem no :D...Někteří šli asi jen na očkování..ale i jednoho pejska mi bylo líto..Asi měl nějaký špatný zoubek, páč mu tekla krev :(...No..pak jsem šli na řadu my..Ségra jela taky, tak mi pomohla s klecí, a když jsme vešli do ordinace, byla tam nějaká veterinářka..Taže Pollynka dostala ještě i svůj vlastní očkovací list :D...Vytáhla jsem ji z klece a držela jí, aby paní veterinářka mohla píchnout injekci..Měla jsem docela strach, že mi třeba vyskočí, ale schovala hlavu do mojí ruky a byla statečná! Pak jsem jí chtěla dát do klece a to šlo hůř, protože se nechtěla pustit :D...Teď už jsme doma....takový výlet nám už asi Pollynka v životě nezapomene :D..
U nás je jinak zataženo, ale docela teplo...Asi budu dneska psát 5.kapitolu povídky na mém druhém blogísku a pokud nebude pršet, půjdu ven..Tak se mějte, pá ;))

nEw tričko Nightwish

19. července 2011 v 10:26 | Deniss♫ |  *Různě*
Tak jsem vyfotila svoje tričko s kapelou Nightwish. Je to moje oblíbená skupina, takže mi s ní tričko koupil taťka na Mastersu OF Rocku...

*Kopíruj pouze s klikačkou*
Jak se Vám líbí? :D

Hojky :)

19. července 2011 v 9:55 | Deniss♫ |  *My Diary*
Zdravím, tak už nevím, jaké nadpisy mám pořád dávat, a proto dávám většinou jen pozdravy. Jak se máte: Co děláte: Já se mám doecela fajn a teďka zase hlídám sestřenku.. :D...Včera jsem snad celý den propsala kapitolami mé povídky na druhém blogísku...Plánuju dnes přidat obrázky mého nového trička, které mi přivezl taťka s Mastersu :) a taky už konečně přihlásit mojí králinku Pollynku do SonM-Soutěž o nej mazlíčka ;) u mého affíka Mad-sheep :)...Ale nevím, jestli to stihnu...doufám, ale že jo ;)...Tak se mějte, affíky oběhnu až asi odpoledne ;)...