Vítej na mém blogu! =)Červen 2011

Smích, ale i pláč..

30. června 2011 v 10:29 | Deniss♫ |  *My Diary*
Zdravím!
Tak před chvilkou jsem přišla ze školy. Vysvědčení mi dopadlo fajně, jsem spokojená ;). Mám čtyři 2 a jinak samé 1 :)). Matika, příraz(přírodopis),fyzika a děják mám ty dvojky, ale jsem ráda, že mi nedali z matiky a dějáku 3!
Horší ale bylo loučení s děckama :(...Měli jsme připravenou prezentaci a později jsme šli popřát/ konkrétně já s jedním klukem a poděkovat za ty roky s námi strávené atd...Snad všechny to dovedlo k pláči-kluky teda skoro vůbec ne, ale měli na krajíčku a dokonce i naše třídní uronila pár slz při písničce Holky z naší školky, akorát v našem podání...A to je co říct, že brečela, protože ona je taková starší drsňačka.. :D
Teď se ale docela směju, protože začínají prázdniny!!!

Tak zítra ,naposled'

29. června 2011 v 20:01 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahoj všem :),
tak zítra je pro většinu z nás poslední den domácích úkolů, učení se a další školní hrůzy!Ale čeká nás 2 měsíce prázdnin, nemůžu napsat slunečných, protože zrovna teple začít nemají ://...Ale hlavně, že budou!Jsem zvědavá na zítřější vysvědčení a rozloučení se se třídou/některýma. Jak už jsem se zmínila v předchozích článcích, někteří odcházejí na gympl, takže se naše třída rozděluje na 2 ostatní :/...Zítra tedy asi napíšu, jak mi dopadlo vízo, vám taky držím palečky, ať vám vysvědčení dopadne, jak jste si přáli a určitě se zítra, nebo ještě dnes ozvěte! :))

Ahojky! :)

27. června 2011 v 21:37 | Deniss♫ |  *My Diary*
Ahojky všem, tak právě jsem dodělala dess na tento blogísek a to počítám i nastavení. Dělám ho už od asi 20:40 h. a až do něco před půl 10. Zítra dodělám ikonky, teď už ale musím jít :), tak se mějte a pište do komentíků, jak se vám dess líbí. Je udělaný jen tak narychlo v Gimpu, takže.... :D No já už teda jdu, pá :)

Diplomek za poznávačku ;)

25. června 2011 v 14:00 | Deniss♫ |  *Pro Vás*
Ahojky všichni, dřív to nešlo?Možná si tuto otázku někteří z Vás pokládáte, ale já odpovídám ne! :))Jak už jsem předtím se zmínila, že toho ve škole bylo hodně, tak se Vám omlouvám, že jsem se neozvala dříve!Školu jsem ale zvládla myslím, že dobře a z matiky mi dá snad 2 a né 3 :), ještě se uvidí, ale já doufám, že i ostatní učitelé se smilují a dají mi víceměně 1. Ale dvojky v mém vízu budou určitě, pak Vám ještě napíšu, jak to dopadlo, teď ale k hlavní ceně-diplomku za poznávačku! Diplomek je společný,protože bych jich víc asi ani nestihla, nehledě na to, že bych ještě chtěla dopsat konečně kapitolky mé dlouhodobé povídky na mém druhém blogu a udělat na tomto blogísku new dess, aby byl veselejší a víc k létu :)!
Nyní se můžete podívat a výherci vyzvednout diplomek a popř. dát na svůj blog! Ti, kteří nerozluštili poznávačku také gratuluju a přeju jim mnoho štěstí pro příště! :)


P.S.:Diplom nedělal nikdo jiný než já, takže to není žádná sláva, ale snad se Vám bude alespoň trochu líbit! ;)) Mějte se!