Vítej na mém blogu! =)Duben 2011

Opět pondělí :/

25. dubna 2011 v 7:56 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky všem :),
tak dneska opět a zase je Šmigrust...věřte mi, že já bych byla nejradši, kdyby nebyl...fakt moc!
Taťka sice dneska musel do práce, takže jsem se výprasku vyhla, ale spíše mám strach z kluků okolo :/...I když u nás ještě nikdo nebyl. Jak na potvoru je venku hezky, takže snad jich nebude tolik...Kdyby aspoň pršelo, ale né, zrovna dneska musí svítit slunko...Achjo...hold mám smůlu :(! takže mi držte palečky, protože dnešní den teprve začíná...

Velikonoční prázky!!!♥

21. dubna 2011 v 10:01 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky všem, tak právě mi a ostatním školákům začínají prázky a to Velikonoční!
Jsem hrozně ráda, páč ve škole už mi z toho všeho bylo blbě...Pár dní volna nikoho nezabije-naopak-to říkám pořád :D...
Navíc je teďka venku krásně a teplo, takže asi strávím hodně času venku, ale zase bych už zase chtěla napsat na můj druhý blogísek pár kapitolek, protože jsem trochu pozadu....
No tak já zas běžím, ale snad se ještě ozvu, kdyby né, tak Vám přeju Krásné Velikonoce a klukům bohatou pomlázku! :D

Pátek :)))

15. dubna 2011 v 16:11 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky všem!
Dneska jsem se opět rozhodla přidat něco na blog, páš mám několik new zážitků atd...
Jelikož je pátek má skvělá nálada se opět zvýšila :)...Takže začnu s tím, že dnes je den potopení Titanicu...všimla jsem si toho na seznamu, kdyby něco, ale to je detail :D...Moc mě zaujalo, to co bylo stručně napsáno pod tím: sen, pýcha, pád..
Myslím, že to naprosto dokonale vystihli! Kdo viděl film Titanic, který jak jistě víte, je natočen podle skutečné události, ví o čem mluví...protože patří k mým nejoblibenějším filmům, plných napětí, lásky, a mnoho dalšího...abych řekla pravdu...tento film v sobě skrývá tolik emocí, že několik z nich propustila v podobě slz...Dneska už se asi nestihnu podívat, ale zítra možná Titanic zkouknu ;)!Jinak dneska byl docela skvělý školní den...ve VKZ-výchovy ke zdraví byla prdel a i další předměty....Spolužačka-kámoška měla narozky, tak přinesla šampus--samože dětský, pak jsme to po škole oslavili-asi 7-8 lidí ze třídy-v parku :D...no prostě supér!
Jinak mě taky hrozně moc potěšilo, že na škole zavedli kroužek kytary, kde jsem se hned dobrovolně přihlásila! Vede to naše new učitelka-je super :)! Já na kytaru už se SAMA asi rok učím, ale rytmy atd..je lepší, když naučí učitelka...No, tak se mějte,pá :)