Vítej na mém blogu! =)Únor 2011

Za dveřmi...

28. února 2011 v 20:00 | Méďa |  *My Diary*
Zdravím!
Na tento název článku si možná někteří z vás vybavíte několik situací. Já Vám sem dávám jen tu jednu,která se mi dnes přihodila. Jako asi každé pondělí/ krom prázdnin, nemoci či jiného volna jsem šla do školy. Celkem jsem se těšila, ptž se má kámoška měla už konečně vrátit po nemoci. Hned jak jsem přišla do školy, tak jsme zažili všichni kopu srandy, tedy až po 1. hodině. Měli jsme mít pracovky s naším panem učitelem, který nás jako obvykle má. Jenže se naskytly nějaké problémy a měl nás jiný učitel. Už podle povídání mojí sestry, která ho kdysi neměla ráda, jsem si říkala, že to přeci nemůže být tak strašné. Přeci jsme ho někdy/sice v opravdu vyjímečných situacích měli na supl a byl celkem v klidu. Dnes se to ale vše změnilo. Při pracovkách jsme měli dělat pravoúhlé promítání :/, pro ty kdo neví co to je=taková ta blbost s rýsováním....Všechno bylo ve srandě až jsem si tak jednou aniž bych si to uvědomila, zatočila v dílně se svěrákem. Samozřejmě nebyl zrovna namazaný olejem, takže to vydalo vrznutí. Učitel se samosebou na mě otočil a řekl, že mám jít za dveře. Já jsem se ještě stačila omluvit, ale stejně jsem tam musela jít. Bylo mi fakt hrozně trapně....kámoška mě pak utěšovala, že to je jedno....Učitel byl asi celkem naštvaný, že se v jeho hodině bavilo, včetně nás dvou s kámoškou...
Terka mi pak řekla, že nás aniž bych si toho všimla jednou jakoby "napomenul",že jedna z nás půjde za dveře, ale pak jsem musela jít já, protože hold já mám smůlu.... :( teď už mi to je celkem jedno, zažila jsem i jiné trapasy, ale tenhle je další na který nezapomenu tak rychle. ,, MOJE PRVNÍ STÁNÍ ZA DVEŘMI".
Na chodbě jsem byla docela nervózní, jak dlouho mě tam nechá stát,abych ještě neměla neomluvenou hodinu mi prolétlo hlavou.... Těch pět minut jsem se musela neustále dívat na hodiny a poslouchat jak každou minutu cvakly. Nakonec jsem hodinu přežila a život šel a jde dál.....Ovšem ten učitel se mi "zhnusil" a to nevím jestli se změní....

Tak se mějte..... Méďa

New...

26. února 2011 v 21:00 | Méďa |  ♥Cesta do jiného světa♥
Ahojky! Takže včerejší problémky s blogískem byly vyřešeny, ale i tak trvám na svém. A to je,že povídku budu psát na www.blogisovsem-povidky.pise.cz zatím se mi to tam píše fajně a chci na těchto stránkách i povídku dokončit, psaní mě nebaví pořád to znamená- po celý rok, vždycky mám jen takové období zábavy psaní povídek, i když jsem jich ještě moc nenapsala :D. Tedy snad žádnou nedokončila, ale u CDJS to tak snad nebude, protože tohle téma mě baví už od Vánoc, ikdyž jsem s povídkou začala teprve před týdnem! No jinak chci změnit desing zpět na ten růžový,pokud to půjde,jestli ne= nechám to tak. Jinak tedy budu ráda, když si přečtete tu povídku= ještě není celá, tak pokud Vás začne bavit budu jen ráda. No tak já už zas jdu.... a někdy se zas ozvu...však mě znáte....BAY!!! :)

Problémky.....

25. února 2011 v 19:55 | Méďa |  *My Diary*
Zdravím všechny,kteří navštěvují můj blogísek,ale i ty,kteří sem zavítali poprvé! Jak už jsem říkala,chci na tento blog psát povídku s názvem ,,Cesta do jiného světa".Jenže naskytlo se pár problémů. 1.Nejde mi nastavit dess,který jsem potřebovala nějak upravit a nakonec se mi zrušil celý 2,Když chci napsat článek,nemám tady úpravy textu-např.barva písma a dalších... A protože už chci konečně začít se psaním povídky=mám už popsané asi 3-4 A4 a nechci Vás nadále napínat, tak jsem si založila "blog" pouze na povídky.Tento blogísek rozhodně nezruším, jen budu teď na svém novém.viz níže stránka "blogu". Já doufám,že se potíže brzy vyřeší a pak mě zde můžete zase čekat. Budu taky moc ráda,když navštívíte můj nový blogís. Tak zatím!!! :)

Novinky

23. února 2011 v 17:39 | Méďa |  *My Diary*
Zdravím všechny, co navštěvují můj blogísek. Opět jsem se ozvala a teď Vás hned tak doufám neopustím. Takže mám tedy pro Vás pár novinek myslím,že dost dobrých :) 1,Mám nový dess,který jsem si stáhla se super blogísku http://majas-serials.blog.cz/ takže ještě jednou majitelce děkuji :),protože je suprový! No a proč zrovna Harry Potter? Čtěte dál a dozvíte se více :) 2,Alan Rickman měl v pondělí 21.2. narozeniny, jako herce ho moc neznám,ale jak většina z Vás ví.....ztvárnil v Harrym Potterovi přísného profesora lektvarů Severuse Snapea- mou nejoblibenější postavu z HP. 3,Jsem se rozhodla,že napíšu povídku a zrovna Severus Snape bude jeden z hlavních rolí. Ovšem povídek jsem v životě psala jen minimum, takže to nebude nic extra, ale 3 A4 už mám popsané :D. Dostala jsem totiž na 1 jeden zaracha na počítač....drzost k rodičům se nevyplácí :D,ale někdy to prostě jinak nejde :D No a jak jsem se tak nudila...nebo jsem večer nemohla spát,přemýšlela jsem o povídce.Název je už jistý- ,,Cesta do jiného světa" Povídka má být romantická a možná trošičku dobrodružná, tak se nechte překvapit....Úvod a 1.kapitola bude snad co nevidět :)!

Večerní psaníčko :)

11. února 2011 v 22:10 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky všem,
před chvilkou jsem se dodívala na komedii ,,Slunce,seno,jahody" dívám se snad pokaždé, když to v telce běží,páč mě to vždy pobaví!No a teď se celkem nudím,spát se mi zatím chce jen trochu,ale kdybych teď lehla,stejně bych neusla.
Jinak jsem na už upravila nápisky- Menu a affs.
Affíků mám hodně málo,ale zatím to nechci napravovat, stejně bych neměla dříc nebo později na ně moc času. Affíky mám tedy jak jste si mohli všimnout jen dva a jsem moc ráda,že alespoň tyhle mám a že to semnou vydrželi a stále drží!
Dnes už sem asi nic nepřidám,bolí mě nějak ruka z toho psaní na klávesnici :D!
Dávám teď sem pro Vás 2 videjka super muziky,někomu se to nemusí líbit,ale mi strašně,ta první už je celkem stará,pro někoho možná nová a ta druhá,na ní jsem přišla teprv před cca.týdne.

     PŘÍJEMNÝ POSLECH! :)


1,Alexandra Stan- Mr. Saxobeat


1,Edward Maya feat Jigulina-Desert Rain

Nový dess

9. února 2011 v 14:17 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky všichni,jak se dneska máte?Jak jste si nejspíše všimli,nastavila jsem na tento blogísek new desing.Dělala jsem ho já,takže to není nic extra,ale myslím si,že tento blog chtěl nějakou změnu,ikdyž ten minulý dess byl skvělý.Ještě chci v menu něco upravit a přidat nějaký ten článek.....tak se mějte hezky a budu moc ráda,když do komentářů napíšete jak se Vám můj nový desing líbí,tedy jestli se Vám alespoň trošičku líbí.
Tento blog má docela dost malou návštěvnost,tak já doufám,že se to v co nejbližší době zlepší....

Ozdob svůj pokoj!část 1.

7. února 2011 v 19:08 | Méďa |  ♥My pokoj♥

A JAK?KAŽDOPÁDNĚ LEVNĚ A HRAVĚ!!!!

Takže sem dám několik problémů v pokoji a co s nimi dělat!

1,Dávám to hned na začátek,protože je to snad to jediné,co stojí nějaké ty peníze a práci a to je: MALOVÁNÍ POKOJE- vymaluj,nebo popros někoho,ať ti vymaluje pokojíček,podle tvého stylu a tvé oblíbené barvy.

2,Ikdyž můžeš mít hrozné povlečení na postel,které se ti vůbec nelíbí a nebo skvělé povlečení na postel,které tak i tak ozdob plyšáky!Já osobně mám alergii na roztoče,ale ne zas tak strašnou,abych si nemohla dát do postele,alespoň 2-3 plyšáky.(Tip:Pokud máš docela velkou alergii,tak si plyšáka dej na poličku vedle postele a nebo pokud to není zas tak strašné,každý týden vlož plyšáčka do mrazáku na jeden den a dej zpátky do postele=docela se to osvěčí!)

3,Máš strašnou skříň?Tak to jsme na tom asi stejně,mám bílou skříň a aspoň 10 let starou.Ale i tak mi to moc nevadí a tobě taky nemusí!Doma máš určitě nějaké časopisy a v nich plakáty známých zpěváků a zpěvaček,pokud ne v obchodě určitě něco seženeš,nebo na netu jsou různé inzeráty,jen se stačí kouknout,vybrat a objednat.
Většina lidí už plakáty mají,určitě to patří do ozdoby pokoje.
Jak je zámek skříně,nebo taková ta koule,nebo jak se tomu říká :D na otvírání skříně,připevní si k tomu nějaký ten přívešek.Viz. obrázek níže

:)
Záleží jaký máš styl.Já osobně mám takovéto přívěšky i na komodě,na tom držáku,nebo jak se tomu říká :D xD!
Já jsem také do teď měla málo plakátů na skříni,ale chce to změnu,ještě dnes ne-li zítra plánuju přidat alespoň 3-4 plakáty.Záleží na Vás jak si svou skříň vyzdobíte.Můžete si tam nalepit i nějaké samolepky,ale upozorňuju Vás,že už to pak nejde smýt a to mě štve na mojí skříni nejvíc= šedé fleky od samolepek z 1.třídy :D,takže bacha na to,dávám přednost plakátům,ale to je vaše věc!


To je zatím k pokojíčku vše!Upozorňuju,že nápady jsou to mé,některé jsem si někdy možná přečetla na nějakém blogu,ale nejsou zkopírované,sami určitě poznáte můj styl psaní :D :D!Tak hodně štěstí se zdobením!!


Něco o této rubrice.....

7. února 2011 v 18:31 | Méďa |  ♥My pokoj♥
♥ Tuto rubriku jsem vytvořila,protože vím jak to u většině z nás chodí.Alespoň  dívky v pubertě chtějí mít svět barevný a pestrý včetně mě!Mnoha z nás záleží v jakém prostředí,žijeme,učíme se,stylujeme se a nebo prostě jen tak se poflakujeme.Jednou: už to bylo po letošních Vánocích,ale stále byly prázdniny.Já jsem se u sebe v pokoji dívala na telku a zrovna film: ,,Holky z lepší společnosti" mi přinesl to,co jsem potřebovala.Byla to alespoň menší změna mého pokojíčku.Hned jsem zašla na net,ale tam bylo všechno ke koupení,takže jsem si řekla,že si vymyslím svou vlastní změnu.Každopádně bychom měly mít uklizený pokojíček,což je u mě obrovský problém,opravdu obrovský,už na lyžáku jsme měly s kámoškama MÁLEM nejhorší pokoj s úklidem :D,ale nějaké autíčka na poličce jsem musela opravdu vyhodit,ne-li vynést na půdu.Ale víc už v dalších článcích! ♥

Píšu....

7. února 2011 v 17:55 | Méďa |  *My Diary*
Zdravím Vás všechny,

takže Vám po dlouhé době píšu.Jsem opět nemocná,teď když je takové období chřipek,já musela dostat zrovna něco takového-zarudlý nosohltan,nebo co .Zrovan máme jarní prázdniny a já jsem marod.Taky jsem před 2 týdny byla na lyžáku,no prostě bylo to boží!!!!Ten kdo na něm byl,tak pochopí,tedy jestli si tam nezlámal nohu a podobně....
Jinak pevně doufám,že jste vkročili do nového roku 2011 se štěstím atd....
Dnes tady ještě hodlám přidat něco k seriálům,nějaké trendy atd....
Taky jdu oběhnout affíky,tedy jestli ještě nějaké mám....njn...ale zatím žádné neplánuju,páč nemám moc času....tak zatím :)

:)