Vítej na mém blogu! =)Prosinec 2010

Bez kámošek to nejde!

18. prosince 2010 v 19:50 | Méďa |  *My Diary*
Ahoj všichni návštěvníci tohoto blogísku,

rozhodla jsem se napsat trošku můj příběh podle mé skutečné události,která se mi stala.A já doufám,že už nebude pokračovat.

Asi před 2 týdny mi jeden kluk napsal,jestli s ním nechci chodit,já jsem pořád nevěděla,ikdyž se mi docela líbil.Váhala jsem.Drihý den jsem řekla,že to sním zkusím,jenže jsem onemocněla.Měla jsem angínu a tak jsem zůstala doma.Asi po třech dnech chození mi napsal,že mě miluje a pak už se to je opakovalo.Blížil se den,kdy jsem měla jít do školy a já se trochu těšila,ale byla jsem tak nějak zvláštně nervozní.
Ještě den před tím jsem si psala s jeho nej kámošem a ten mi pověděl,že se ten můj kluk chtěl aby to prostě šlo i ve škole vidět,že spolu chodíme.Jenže já mám ráda to svoje soukromí a tak jsem svému klukovi napsala,že nic takového nechci.On souhlasil a nic nenamítal.
Přišla jsem do školy a usmála se na něj.On docela nic.Pozdravila jsem ho.Jen kývnul.
Ani zamnou nepřišel se semnou pobavit,ikdyž jsem mu to den před tím říkala,že si můžeme popovídat.Pak mi napsal omluvnou SMS,že ho to mrzí,ale že to vylepšíme.Další den taky nic a pak mělo být ve škole vystoupení,na které jsme nacvičovali náš celý pěvecký kroužek a další.....
Můj kluk v ten den,kdy jsme to měli předvádět škole,nepřišel.Mně se docela ulevilo,protože ty hábity co jsme měli na sobě a ty čelenky s hvězdou.....no prostě hrůza.....řekla jsem si,že jsem se aspoň neztrapnila.
V sobotu takže dneska mělo být představení pro veřejnost a pak pro rodiče.Vystupovali jsme 2x.Přišel tam i můj kluk,takže to byl docela takový trapas,ale jak říkal jeho nej kámoš,prý že to bylo dobré.Jediná útěcha byla,že jsme se pak s 2 kámoškama převlekly a ještě zpívali LAST CHRISTMAS moderní písničku od Cascady,takže super,jenže ten můj opět se ani trochu neusmál.
A já už jsem na to neměla nervy,dokonce jsem si uvědomila,že ho už ani nemám ráda,jako na začátku,že to byla láska možná tak přes internet,nebo přes mobil,ale jinak se zamnou neodvážil ani přijít.Proto jsem to odpoledne chtěla ukončit,no tak,že jo,ale ten jeho kámoš,zas měl blbé kecy.Mé kámošky se mě zastaly a toho si opravdu moc vážím.Děkuju jim naskokrát není to zrovna to nejlepší co mě potkalo,ale nebudu tady ze sebe dělat chudáčka.Jsem moc ráda,že se nám/pěveckému sboru a dramatickému kruhu povedlo Vánoční vystoupení!
Já jsem teď ještě z toho mého bývalého kluka docela špatná,vím,že jsem mu ublížila,ale ten jeho nej kámoš z něho taky nemusí dělat takového chudáčka.Vždyť jak nás holky kluci odmítnou,tak se vůbec nic neděje,ale když je to naopak,tak se do nás pustí plnou sílou.Myslím,že je to nespravedlivé,teda jak je to u nás na škole,nevím jak u Vás,ale myslím,že docela podobné.Však můžete napsat sami,protože já Vás nejspíše pochopím.


STÁLE POZASTAVENO!!!


Prozatím POZASTAVENO

6. prosince 2010 v 13:54 | Méďa |  *My Diary*
Ahoj všichni
,tak jak vidím opravdu Vás tu mnoho nechodí :D xD...no ale to není sranda :(,protože sama pro sebe se mi psát nechce a proto to pochopte,že opět pozastavuju :/,možná až se ozve více lidí na tento blogísek a začne mě to znova aspoň trochu více bavit....myslím ten blog....tak začnu znova přidávat články atd......
Je ale možné,že třeba zítra Vám sem tady něco napíšu,ale to není jisté,tak jen aby jste věděli,že mám tak napůl pozastaveno,ale můžu se ozvat :),tak se mějte krásně,já jdu ležet a ještě na chvilku brouzdat po netu :)!!!!

Nemocná :(

6. prosince 2010 v 11:48 | Méďa |  *My Diary*
Ahojkx všichni,tak jak už jste se dočetli v titulku tohoto článku jsem nemocná,mám angínu a budu doma nejspíše do příštího týdne= úterka.Včera mě už docela bolelo v krku,ale myslela jsem si,že to nebude tak zle,ale pak přišla horečka,bylo to kolem 38,4 stupňů, tak už jsem zůstala doma,to je jasné,akorát blbé na tom bylo,že jsem musela vstávat v 7:15 h.,protože mě mamka vzala k doktorce,takže jsem se skoro vůbec nevyspala ani v noci ani ráno,takže blbé no,ale už mi je teď líp,tak asi dneska přidám něco na blogísek.
Akorát mě mrzí,že se mi affíci neozvali jen jeden a to je fakt málo,tak uvidím,jak to snima bude,je fakt,že jsem tu fakt dlouho nebyla,ale to už jsem jim psala na blog.
Jinak jak se máte vy?
Budu ráda,když se ozvete do komentíků!Tak se mějte a já možná půjdu něco přidat :)

No zdáárec!!!

2. prosince 2010 v 16:59 | Méďa |  *My Diary*
pro mé affííky a další návštěvníky tohoto blogu