Vítej na mém blogu! =)Srpen 2010

Poslední den prázdnin :( :( :)

31. srpna 2010 v 9:27 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky affíci a všichni,kdo tento článek právě čtete!
Jak už všichni víte dnes je poslední den prázdnin a to jsem přece nemohla nechat tento blogísek bez článečku!!
Před chvíli jsem vstanula,měla jsem nachystaný budík,protože si chci den užít naplno,když už je to ten poslední
Prázdniny opravdu hrozně mooc rychle utekly,ještě si vzpomínám kdy mi ségra říkala,že to stejně za chvíli uteče,no a já na to:To je ještě daleko!
Nojo,ale vždyť už je to teď :( :( :(
Začne škola a já tu budu méně chodit,taky jsem viděla na mém druhém blogu otázku,kdy sem zase začn chodit,no mám tak trochu pozastaveno!A ještě nwm na jak dlouho,ale nebojte občas napíšu nějaký článek,ikdyž budu mít pozastaveno!
Mám teď docela hodně práce s druhým blogem,tak se na mě prosím nezlobte!Jdu teď oběhnout affíky!!
Tak pááá,zas někdy napíšu,kdyby jste však něco potřebovali pište na TENTO BLOG!

Musíte si,ale říct k té škole:Vše zlé je pro něco dobré!:)Ikdyž mně to moc nepomáhá :( :D 

na pár dní POZASTAVÍM

23. srpna 2010 v 20:45 | Méďa |  *My Diary*
Čauky všichni,tak dneska jsem byla ve Vysokých Tatrách,bylo to super.Chvilku jsem ve vlaku přemýšlela nad blogem a řekla jsem si,že dám blogísu pár dní pauzu.Může to být klidně jen 3 dny nebo i týden až 2 týdny,pak se snad ozvu!!!
Chci se teď věnovat jak už jsem říkala mému DRUHÉMU BLOGÍSKU.
Jdu teď oběhnout affíky a na pár dní teda s blogískem mám pauzu,ale určitě ho nezruším a,kdyby ano,tak dám vědět na nějaký jiný blogísek!Já totiž bez blogu nemůžu žít :D!!
Tak pááá,zatím!!

Možná POZASTAVÍM!

22. srpna 2010 v 11:55 | Méďa |  *My Diary*
Ahojík affíci a všichni co zavítali na tento blogís,

možná asi nejspíš pozastavím,chci se teď na nějaký čas věnovat svému druhému blogu o sobě,natočit nějaké video atd....

My 2 blog - ZDE!

Takže si to ještě rozmyslím,ikdyž to ještě newím jistě,protože newím jak dlouho to bez blogísu vydržím,když teď jak začne za chvíli škola,tak na blog asi nebudu tolik chodit!
Tak však ještě uvidíte jestli mám nebo nemám pozastaveno,ještě písnu!!!Takže zatím!!!
P.S.:Taky děkuju za komentíky k mému prvnímu tématu týdne-Strach!!A chci ještě říct já mám opravdu z některých hororů strach!! :D A psychicky vytížená-to myslím tím,že se bojím,chtěla jsem aby to tak nějak dobře znělo :D

Strach má každý

21. srpna 2010 v 21:24 | Méďa
Tak téma týdne píšu poprvé a newím jestli ne naposled.Je to pouze krátký článeček,jen takové spestření blogísu.

Strach je pro mně skvělé téma,ikdyž někdy až strašidelné :).Já mám strach z nějakých hororů,jsem z některých pak psychicky vytížená.Někdo zase má strach ze tmy,z půlnoci,ale nebo třeba z písemky.Každý má z něčeho strach,přece i  Nebojsa z československé pohádky,který šel do světa hledat strach,strach poznal-bál se o svou princeznu.
Mé pravidlo je v tomto tematu-KDO SE NIČEHO NEBOJÍ-NEUMÍ ŽÍT.
To je asi pro toto téma vše :).

TARZANIE,PUSTEVNY-ACH MÉ TĚLO :D

21. srpna 2010 v 11:37 | Méďa
Čawky všichni,

dnes je zase pěkně slunečný den,tak jak včera.Vyjeli jsme včera kolem půl deváté na Pustevny.Ještě se rodiče stavili do obchodu a pak jsme konečně jeli.Už jsem se mooc těšila,páč jsem chtěla už delší dobu do tarzánie.Byli jsme tam asi kolem půl desáté.Zaparkovali jsme a šli do tarzánie,šla jsem lézt jenom já,páč rodiče se ségrou na to moc nejsou :).
Dostala jsem přilbu a samozřejmě kladku atd....
Šla jsem na zelenou trasu-obtížnou-napětí a výzva.
Zezáčatku jsem myslela,že to nezvládnu,ale zvládla.2x jsem spadla,páč jsem tam byla poprvé a zamotala jsem se do lan :D a po druhé jsem spadla s takových klad.
Nejlepší byly asi lanovky,chození pouze po laně i pavučina byla super,ale opravdu to bylo docela obtížné.Jednou jsem zapomněla zavěsit,tak mně ten chlap trochu sjel,ale jinak v pohodě :D.
Moc mě to bavilo až na dnešní ráno :D musela jsem jet s taťkou a ségrou do sportisima pro skejty,jela jsem ráda,ale nemohla jsem vstanou,bolely mě ruce,trochu nohy,mám natažené břiho a záda,takže prakticky všechno :D.
Šla bych zas!!Po mém 2hodinovém lezení jsem šli ještě na Pustevny k radegastu a pak zpátky.Večer jsme grilovali-král sýrů-hermelín-pepu na grilu :),vynikajíci :D.
No a pak jsem šla spát asi kolem 21h.,ptž jsem byla opravdu unavená-až na to,že jsem se ještě chvíli dívala na DĚDICTVÍ ANEB KURVAHOŠIGUTNTAK/newím jak se to píše myslím to guntak :D.Myslím,že jinak vše mám správně :D.
Je hezky,tak půjdu asi odpoledne ven,takže asi nic nepřidám!!Nepsala jsem...

19. srpna 2010 v 21:15 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky!

Tak jak víte,už jsem tady asi 2 dny nebyla.Včera jsem byla s rodiči a ségrou ve futuru a tam taky v KFC :D!!
Dneska jsem byla sice doma,ale se ségrou jsme dělali kartonový domeček pro moji sestřenku,které budou 1.listopadu 3 roky,nebo spíše ne pro ni,ale pro barbíny s kterýma si hraje.Tak tam má udělané okna se závěsy,gauč-potah ze stareho trička-růžový a s černýma tečkama,které jsem přikreslila fixem.To samé bylo s židličkama :D.Taky tam má v něm postel,rádio a nakareslenou plazmovku na stěně :D,k tomu samozřejmě ovladače :D.
Tak doufám,že se to moji sestřence bude líbit :),ale samy s moji ségrou jsme se zabavili na celé odpoledne :D.
Tak teď se jdu dívat na telku a kdoví co ještě,páč v telce toho moc není mno..tak se tu mějte nwm kdy se zas ozvu :).pááá

                                   

Nevyspaná :(

17. srpna 2010 v 12:02 | Méďa |  *My Diary*
Ahoj všem!

Dneska jsem se teda moc nevyspala.Včera jsem musela jít brzy už před 9,ptž mamka mě poslala,tak jsem asi v 21 h.usla do 21:30h. a pak už jsem nějak nemohla spát až do 12 h.:(
Za ten čas jsem si poslouchala mp3 a pak kolem 12 jsem konečně usla.Vzbudila jsem se v 8 ráno a už jsem nemohla usnout :(takže jsem vstávala 8:40 h.
Posnídala jsem,dala jsem tady new affíka a šla jsem si hrát s mou sestřenkou,které budou 1.listopadu 3 roky.Takže jsem se na komp nedostala.
Navíc venku je zase docela zima 21 stupňů a zrovna jsem se koukla z okna,tak se docela zatahuje a fučí.
Nejsem skoro vůbec vyspaná,takže to je blbéééé!!
Asi sem na blogís přidám něco z mé grafiky,ikdyž není má grafika nic moc,mám na to jen program MALOVÁNÍ,tak možná nějaký desing bych udělala.Chci se v takové grafice tošku vylepšit,ikdyž kdoví jak se mi bude dařit.Tak zatím,ještě uvidím jestli něco přidám!!

:(

New affík Eluše

17. srpna 2010 v 9:58 | Méďa |  *Affíci*
Tak je tady nový affík Eluše !!!
Doufám,že se jí tady bude líbit na tomto blogísku a tky ji pěkně vítám!Dostáva ode mně jako každý affík jmenovku a avatarku!!

for my affs!
  
for my affs!
Doufám,že se aspoň trochu líbí!!!

Dnešek mno...

15. srpna 2010 v 22:14 | Méďa |  *My Diary*
Takže je tady další můj kecík o dnešním dnu:

Ještě dneska jsem vzpomínala,jaké by to bylo super,kdyby mé nej kámošky přijely na spaní,ale to už jsem vysvětlovala v minulém článku,tak už to tu moc nechci vzpomínat,protože jak si na to vzpomenu,tak je mi docela smutno :(.
Ráno jsem se vzbudila o půl desáté no trochu mě vzbudila bouřka,přitom mělo být 30 stupňů a hezky :( jenže pršelo skoro celý den!!!
Pak jsen posnídala a šla jsem se segrou hrát karty,když bylo tak hnusně!
Odpoledne jsme měli jet na pouť a k babi s dědou+ sestřence,tetě a strejdovi/bydlí spolu-se ségrou jsme váhali,páč občas pršelo a občas bylo i chladno.Nakonec jsme vlakem jeli o půl třetí.Šli jsme k nim a pak na pouť,bylo to super.Se ségrou jsme si daly kofolu a zašly i se sestřenkou a jedním klukem na autodrom,já jsem vezla ségru a sestřenka jela s jedním klukem.Bylo to super.Občas jsme si někam sedly a jen tak vykládali!
Pak jsme šli na svačinu k babi a v 19 hodin jsme jely se ségrou vlakem domů!
Teď jsem se dívala na 3+1 s Donutilem :D a pak na 50x a stále poprvé :)!
Teď už musím jít z kompu,ptž segra se asi pose_e!!!
Papa a dobrou noc

Diplomek za poznávačku 0.2.

15. srpna 2010 v 21:47 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky!

Takže tady je společný diplomek za poznávačku 0.2.!!
Ti co to měli špatně,tak věřím,že i jim se příště podaří být na diplomku jmenováni!Ostatním gratuluji!!!Tady je diplomek!Doufám,že se Vám aspoň trochu líbí!!!

Pro Vás!!

Můj diplomek od Cherrylky!

15. srpna 2010 v 21:37 | Méďa |  *Mé diplomky*
Krásný diplomek jsem dostala od Cherrylky za bleskovku 0.3
Děkuju mockrát!!!

:) mojeee!!:D

Poznávačka 0.2.

14. srpna 2010 v 22:56 | Méďa |  *!Soutěže!*
Tak je tady další poznávačka.Opět já celebrita je na obrázku???Myslím,že je to docela lehké,teď už jsem neěla čas dělat težké :)


Kdo je to?

Diplomek bude společný!!!


KONEC!!!!!BYLA TO LINDSAY LOHAN!!!Pizzerie atd.. :)

14. srpna 2010 v 20:37 | Méďa |  *My Diary*
Dobrý večír všichni!:D
Tak před asi 40 minutama jsem se vrátila z města.Moje ségra šla na akci a taťka je na noční-v práci,tak jsme s mamkou zajely do italské pizzerie a pak na chorvatskou zmrzlinu!!
Bylo to opravdu superníí!!
Teď se dívám na MIMZY a pak půjdu spát-jak jinak :D,newím jestli něco přidám,ale možná,že jo!!
Dneska mám počítač docela volný,jsem jen s mamkou doma!:D
Tak kdybych už nic nepřidala,tak se tu mějte papapa

Stějně jsem u řeky byla :D

14. srpna 2010 v 12:05 | Méďa |  *My Diary*
Opět zdravím!!

Už od titulku článku vychází,že jsem byla u řeky.Takže Vám zase celý příběh řeknu :D!!!
Zeptala jsem se taťky jestli teď před obědem půjdem k řece-koupat se.Taťka říkal,že tam asi na koupání moc není.Taťka něco dělá na zahradě,tak šel k řece pro kamení,tak jsem mu řekla,že jdu s ním ať zkusím alespoň jaká je voda.Taťka šel přes most já přes vodu :D,jak je mým letním zvykem :D.Voda byla docela teplá,asi o 2 stupně teplejší než jsme se tam byli koupat posledně.Taťka taky zkusil,ale protože měl práci na zahradě,řekl mi,že jestli chci mám jít sama!
Já jsem mu řekla,že si to rozmyslím.Nakonec jsem řekla,že jdu,ale jen se tak projít po vodě-neee koupat!Tak jsem šla no.Bylo to super osvěžení!Občas jsem si sedla ke břehu a jen tak relaxovala a jinak jsem chodila.Máme to dost blízko k řece od baráku,asi 140 metrů tak nějak-to mi říkala ségra,takže.... :D ,tak jsem tam byla asi 40 minut,pak jsem šla domů.
Odpoledne možná půjdu zas :),ještě uvidím!!!Mějte se!!

Další můj kecík

14. srpna 2010 v 9:15 | Méďa |  *My Diary*
Ahojky všichni,píšu sem na blogísek pro Vás můj další kecík s kterým se chci podělit!Ikdyž vy víte,že sem píšu z poloviny všechno!
Včera jsem musela jít brzy spát a to v 21 h.,páč mamku jsem trošku naštvala a když už to bylo dobré,tak i tak jsem jít musela.Protáhla jsem to u ségry díváním se na Poslední plavky a šla jsem spát až ve 21:30 h..Nemohla jsem usnout,tak jsem myslela,že si zajdu na náš balkónek a tam si buduposlouchat mp3,jenže mé baterky do mp3 byly v nabíječce a nebyly moc nabité,tak bych tam byla jen chvíli,páč by se mi mp3 vybila :D.Po asi 10 minutách ležení v posteli a uvažování jsem zjistila,že jsem docela unavená :D.No takže jsem asi po 5 minutách usla.
Vzbudila jsem se v 1:30 ráno a měla jsem hroznou žízeň,tak jsem se napila a zašla na wc,páč jsem viděla,že se venku blýská a při bouřce,bych nerada opouštěla pokoj :D.
Chtěla jsem usnout,jenže začlo i hřmět,tak jsem se šla podívat,jestli prší.Pak jsem šla zpátky spát,bouřka zesilovala a já možná usla jen na 10 minut.Pak jsem musela vypojit moji telku v pokoji,takže jsem zase asi 15 minut nespala.Nakonec jsem usla natvrdo :D až ve 2:40 ráno.
No vstávala jsem v 8:45 h. a protože jsem ještě dneska chtěla jít na řeku,se okoupat i s lehátkem :D,tak jsem zjistila,že je venku jen 22 stupňů :( :( :(,takže mě zase nálada docela přešla :(,měla jsem jít s taťkou asi kolem půl dvanácté dopoledne k řece,ale je na to moc zima.Ikdyž hlásili,že u nás na Moravě má být zase až 30 stupňů :( :( a hlavně nechci,ať ty vedra skončí a hlavně nechci ať skončí prázdniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po snídani už jsem,při celém článku jsem jedla mamčinu buchtu :D a teď tu možná půjdu něco přidat

Mám se z celých prazdnin asi nejhůř :(

13. srpna 2010 v 17:43 | Méďa |  *My Diary*
Ahoj všichni,jak už jste se dočetli v titulku článku,že se mám z celých letních prázdnin nejhůř!A proč?Jak jsme se s mýma kámoškama asi půl roku domlouvaly,že budem spát u mně a teď-jedné se termín nehodí a druhá se ani neozvala.Smutním,brečím a je to všechno v háji!!!
Asi půjdu ještě ven ať si trochu zvednu náladu,protože se mám vážně hodně blbě,ikdyž vždycky může být hůř!
Teď na blogís ani nic přidávat nejspíš nebudu,ani se mi nechce.Tak se tu mějte!

:( :( :(

Řeka a lehátko-další zážitky :D

12. srpna 2010 v 15:52 | Méďa |  *My Diary*
Ahojík lidi,tak před chvíli jsem přišla z řeky.Máme to kousek od domu,tak jsem šla s taťkou,akorát taťka se nekoupal,páč voda byla skoro ledová :D a lidí tam ani moc nebylo,teda vlastně jenom nějaké 3 holky,které asi po 5 minutach co jsme tam byli odešly a nějaký malý kluk se svou maminou až na to,že se nekoupal :D.Takže jsem tam byla jako by sama :D.
No neplavala jsem páč,jak už jsem se zmínila voda byla studená jen jsem se ochladila,ptž je venku 27-28 stupňů a bylo mi docela horko,tak jsem plavala jen na lehátku,které jsem použila poprvé-ptž je nové.Ikdyž je jen takové obyčejné i tak je supeer!!!
Jinak taky jsem se trochu dotřískala,na jednom s takových malých vodopádku(já tomu tak říkám :D)jsou to takové srázy malinké :D,no tak jsem se s tím lehátkem nějak zapomněla a najednou jsem byla tam-mám trochu odřenou nohu,kterou mi vydezinfikovala moje ségra :D aau :D !!!
Jinak super!Byli jsme tam asi jen půl hoďky,páč ta voda je fakt zimná!!
Tak já letím si pít laté z kapučína a pak se segrou hrát badminton-mimochodem náš nejvyšší rekord je 251 :D!Páá

Avril Lavigne-pár písniček

8. srpna 2010 v 14:45 | Méďa |  *Videa*
Tady jsem dala z nudy pár písniček od mé milované Avrilky!!

Complicated


Girlfriend


When your gone


Hot


Skater boy


Alice


Další večer-tentokrát 7.srpna :)

7. srpna 2010 v 20:40 | Méďa |  *My Diary*
Ahojík všichni,tak je tady další večer a tentokrát 7.srpna!!!
Jinak co teď děláte?Já se dívám na loveckou sezónu,ale nwm jestli se dodívám spíše půjdu se kukat na na nějakou pohádku,mám totiž chuť se koukat na nějakou pohádku-nejspíš Nebojsu,ale ještě to nwm jistě!

Dnes už nic nepřidám :(,páč na kompu je segra,ptž rodiče jsou na noční/v práci,tak tu je segra a nepustí mě tu,takže jsem tu jen na skok!!

Taky už newím co na blogís mám přidávat,tak pokud máte nějaký tip co tu mám přidat tak pište komentíky!!!

Tak se tu mějte!!!Papapa,dobrou

Olga Lounová-Padám

7. srpna 2010 v 15:52 | Méďa |  *Videa*
Tahle písnička je vážně skvělá!Přímo ji miluju!!!