Vítej na mém blogu! =)Červen 2010

Oznamuju Vám....

27. června 2010 v 18:08 | Méďa |  *My Diary*
Ahoj všichni,tak jsem tu zas.Nevěděla jsem dlouho jestli vám to mám říct nebo ne a tak jsem si zakládala jiné blogy.Jenže teď už na tolik blogů nemám čas a tak vám to chci říct.No prostě se věnuju hudbě.Učím se od středu jara na kytaru/taťka mě učí.od 2.třídy a ted nwm do kdy jsem hrála na flétnu,jenže mě to moc nebavilo/nemohla jsem u toho zpívat/.Skoro pořád zpívám a proto si udělám novou rubriku,která bude o mně :mé písničky,občas nějaká ta fotka atd....Ale na blogu to nic nemění možná tu teď kvůli tomu budu častěji.Ale nebojte budu tu přidávat i jiné články.
Tak zatím pááááá

Vízo,prázdniny!!!

25. června 2010 v 9:50 | Méďa |  *My Diary*

Čauky všichni,omlouvám se,že jsem tady tak dlouho nebyla,ale nějak se mi nechtělo  a na počítači jsem ted tak často nebyla.Jinak jak se máte?Já se mám super dnes jsme dostali vysvědčení a už mi začínají prázdniny!!!Jupíííí!!!!

Kvůli nějakým technickým opravám atd...jsme skončili už dnes!!Na vízo mám jednu 2 jinak samé 1.Doufám,že i vám dopadne vízo,tak jak jste si přáli a jestli ne tak to je mi líto,ale musíte si říct to se spraví.

Teď o prázdninách vůbec nwm kolikrát tady budu chodit,takže nic neslibuju mám i jiné koníčky než počítač to doufám chápete.Tak se mějte!!!!!Zas někdy písnu.Páááááá