Vítej na mém blogu! =)Říjen 2009

Máme prázdninyy!!

28. října 2009 v 10:53 *My Diary*
Ahojík všichni tak naše škola už má prázky dnes je první den a půjdem do školy zas až příští týden.To je veget Zkusím tu ještě víc věcí přidat bude tu něco i o Halloweenu třeba nějaké obrázky,animačky nebo strašidelné příběhy a hry.Jinak jak se vám líbí můj new dess???Doufám že jo první mi to nešlo nastavit ale nakonec v poho.Tak se zatím mějte jdu na UFONEK.NET dostala jsem už funkci trenéra koní jupííííííí.

Vyhodnocení sb

24. října 2009 v 20:04 *Affíci*
Nechávám-(fajné affs!některé fakt skvělé)Smazala jsem(nechodí sem,nepíšou,nemají mně taky v sb)Pro některé možná toto hodnocení dopadlo špatně pro některé dobře ale hodnotím opravdu podle spravedlnosti kdo mi nenapíše ani jednou za měsíc nebo někdo nemá čas tak si ho nemažu.Mějte se!

Noc s pohádkou

24. října 2009 v 13:36 *My Diary*

Ahoj lidičky,Noc s pohádkou byla vážně super moc se mi líbila.Byla jsem ve skupince s moji kámoškou(měly jsme na sebe fakt štěstí,protože jsme se rozdělovali)Vyráběli jsme pohádkovou bytost,prezentovali pohádku(koktala jsem ),hledali jsme všude po škole hvězdičky kolem 21:30 h. byla to sranda běhali jsme.Pak jsme měli nějaké otázky a pak jsme se šli umýt a kolem 22:10 h. jsme si už museli lehnout a poslouchali jsme pohádku.Už jsme měli být potichu a nekecat ale někdo vzadu pořád kecal a rušil nás.Paní učitelka potom přišla a rosvítila a trochu je zeřvala ale oni to potřebují já jsem usla asi až kolem 1 h. ráno byla tvrdá zem a nějaký kluk tam chrápal ráno učitelka přišla v 6:30 rosvítila a řekla:Vstávat,Dobré ráno,máte 15 minut na to abyste se sbalili,převlekli,umyli a pak jsme šli do jídelny na snídani a hned první hodinu jsme měli tělák ale hráli jsme přehazku to je má oblíbená hra ikdyž neumím moc přehazovat tak ten den jsem PŘEHODILA,JUPÍÍÍ!Pak jsme prezentovali pohádku o Palečkovi byla to česká pohádka a já jsem měla strach že to nedáme protože jsem byla jen s klukama a oni furt někam lítali tak se to s nima moc nedalo.Max.poč.bodů bylo 10 my jsme měli 8 bodů a JÁ JSEM DOSTALA 1 a ostatní 2 až 2-.

Jsem hrozně ráda!Tak se mějte zas někdy.!


ZASTAVENO

6. října 2009 v 17:54 *Různě*

Teď momentálně newím na jak dlouho mám POZASTAVENO mám toho hodně i se školou tak nevím kdy tu přijdu.Nezlobte se Affs!A nemažte si mně prosím