Vítej na mém blogu! =)Únor 2009

4.část---JOOO I NEE

28. února 2009 v 13:18 | De
Manžel byl uplně štastný jak viděl Pavlínku.televize pořád hrála protože už jsem neměla ani čas.Ted spím jsem strašně unavená!!


Fíííhaaa!!Dělal s Pavlínkou blbosti.


heehiii.smála se Pavla


A tak čas plnynul.uplynuly 6 měsíců a byla menší oslala protože Roman měl prémii v práci byl tam takový chlap celkem sympatický.Nabídl mi nějaký nápoj byl dobrý ale za chvili mě začal líbat a mě to tak vzrušovalo že jsem nepřestávala.okouzlovala jsem ho a nakonec mě načapal Roman a pohádali jsme se.

Jo a mám nové imge zajímavost pro čtenáře protože u dítěte se zapotíte tak mám gumku.
Ty jedna blbko když chceš si sním flirtovat tak flirtuj mě je to jedno ale máme spolu dítě!!Řval Roman
Cooo??To žvaníš?!já a sním flirtovat ooo!!Ty joo..
V tom kouzlo vyprchalo a já sem si vše připoměla.Už to nemá cenu!!Končíím!!!A jdi s mého baráku!!!povídal Roman
Coo??Nee prosím to není má chyba to ten nápoj.křikla jsem já.Ale to už nezabralo.

Neee.Co jsem to udělala já krááva.Pomyslela jsem si.
chjooo...a co civíš ty debile!!co si mi to do toho pití nalij ty debileee!!řvala jsem.
No už radši jdu.řekl ten debil Pavel


Tady jsem viděla pavlínku asi naposledy.protože to tak roman zařídil.Nee.3 roky čekám na dítě a teď tohle .


Už musím jít taxík přijel Pavlínce už jsem ale pusu nedala.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚĚ

3.část

28. února 2009 v 12:57 | De
Skoro celý den jsem prospala.
Byla jsem unavená.

Večer jsem si pozvala domů Sylvu jestli nemám náhodou nějaké potíže ale ona jak mě vyšetřila tak mi řekla že jsem doopravdy těhotná.Byla jsem tak štastná že jsem ji děkovala snad 100x
O NĚKOLIK DNÍ POZDĚJI

Njn mám už bříško jsem tak šťastná a Roman snad asi ještě víc!
Konečně Dianko.Řekl Roman
Jo já jsem taky moc šťastná!!


Ty malý můj.Co asi budeš že?
Holčička nebo klouček?Ale to je jedno ať si třeba mimozemštan hlavně že jsi náš.


Mám tě tak mooc rád.muck.Řekl roman
Allee.špitla jsem.
Taky jsem volala mým kamarádům že jsem konečně těhotná(jo a ta babka co ji tam vidíte na tom obrázku)newím co tam dělá jo.:)


O 1 MĚSÍC POZDĚJI

Jelikož jsem měla potíže že nemohu mít dítě musela mě každy měsíc někdy i 2x Sylva vyšetřit.
Tak jsem ji zavolala a ona mi řekla jak u mě byla že je zatím vše v pohodě.Jednoho dne 9 měsíce šel Roman do´práce ale nechtěl mě tam nechat samotnou ale nakonec jsem ho přemluvila.Večer jsem se koukala na telku byl tam můj oblíbený film.

Zdálo se mi že někdo klepe na dveře tak jsem se šla převléct ale nikdo tam nebyl.Nenechala jsem se už rušit.Jak jsem se vrátila začly šílené bolesti.

Auuuuuaaa.

A ano porodila jsem krásnou holčičku jménem Pavlínka!Pak jsem tu zpravu zavolala Sylvě a ona řekla že jsem já a Pavlínka šikulky a že jsme to zvládli statečně ikdyž jsem měla ty problémy.Pokračování příště!!!

2.část-bylo to super

27. února 2009 v 18:42 | De


Další den jsme s Romanem šli se na zahradu opalovat.


Aji jsme byli v bazenu.
Je to pidi bazén to tady totiž už před náma někdo bydlel.
Pak jsem vylezla s bazénu a zavolala taxíka at můžem na nějakou prochazku atd...

A jeli jsme.


A tam to bylo super zrovna na lavičce jsme se líbali

No a bouhžel se brzy stmívalo.

No a nevydželi jsme to a prostě jsme to v kabince no ...

A relaxovali jsme venku.Bylo to super a pak jsme jeli domů.

Další den mi bylo hrozně špatně blila jsem a bylo mi nevolno,radši jsem zavolala i do prace že mi je zle.
Roman se divil.protože většinou jsem měla chřipku než střevní chřipku.
Pokračování příště!!!

1.část

27. února 2009 v 15:27 | De

Ráno začlo nádherně zase mě skoro každy den manžel Roman muchloval.

Pak jsem šla najít mně i Romanovi práci protože moje mamka nám chtěla přispívat atd....tak jsme řekli jo no.
Našli jsme práci jménem POLICIE.Je to super práce s báječným platem.
Pak jsem si šla zacvičit protože Roman jel s nějakým kamarádem na golf takže tak no.Den rychle uběhl a byl večer.Chtěla jsem udělat něco dobrého,ale neuměla jsem přichystat málem ani obložený chleba.Tak jsem si přečetla kuchařku abych věděla víc.Roman si ji nakonec také přečetl ikdyž se mu moc nechtělo.Pak jsem udělala makaróny a šla jsem si lehnout.

Ráno jsem ještě spala asi do 8 ale už jsem slyšela zvuk televize.No jasne.To se Roman koukal na Fotbal
Jak jsem vstala a převlekla jsem se tak mě manžel moc překvapil začal mě líbat a to bylo krásné.

jo no nemohla jsem odolat.

No a prostě tečka,tečka tečka!


Večer jsme jeli do práce.Bylo to tam hrozně fajn!!a když jsme se vrátili tak jsem se osprchovala a šla spat.POZOR!!Druhý den ráno.


Ráno jsem letěla na záchod a protože jsem se poblila tak jsem si vytáhla těhotenský test a ano byla jsem těhotnáá.


Jooo jsem těhotná manžel mě s překvapením a štastným pohleden chytil.

Já jsem taky štastný!Řekl Roman.ale radši ještě zavolám sylvě ať se na tebe koukne.řekl roman
Tak jo.Je mi to hodně líto ale nejsi Diano těhotná.
Vážně ne?Já miluju děti.chjoo a za chvili jsem se rozbrečela a řekla to s třáslavým hlasem Romanovi..

sylva pak odešla.


Ten mě objal.

Ale pak už to nevydržel.Také se rozbrečel a mysĺí si že je to jeho vina že nemůžeme mít děťátko.kdo ví jestli bude ještě nějaká šance na dítě a šli jsme spát.


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!

Uvod

27. února 2009 v 14:36 | Detohle jsou skvělí manželé kteří se milují už 3 roky,mají skvělý dům a zařízení a skvělou práci.Jediny problém je.Děti.Už to hodněkrát zkoušeli ale marně.Kdo ví jestli se nakonec Dianě a Romanovi podaří porodit děti.

Něco ke komixu ŽIVOT JAK MÁ BÝT

26. února 2009 v 17:53 | De
ahojte lidi,velice se omlouvám za nedokončení komixu číslo 2.jmenoval se ŽIVOT JAK MÁ BÝT je nedokončený jelikož mi simanka vyrostla v dospělého člověka zatím nikoho nemá a žije u mamky.Takže pokračování už nebude.Budu tvořit nový komix.tak zatím.Jo a mamka chce žít s ředitelem školy ale nějak se ji v tom nedaří ale randí spolu každy den.


Životopis2

16. února 2009 v 19:52 | De

Povolání: Zpěvačka
Věk: 32
Datum narození: 2. 02. 1977
Místo narození: Barranquilla, Kolumbie
Znamení: Vodnář

Životopis

Shakira Isabel Mebarak Ripoll se narodila jako nejmladší dítě z osmi Nidia Ripollové, rozené Kolumbijce a Williamu Mebarakovi původem z Libanonu. Její sourozenci jsou však nevlastní, z otcova předchozího manželství, i když Shakira to často zapomíná zmiňovat - jsou si velice blízcí. Už od malička si přála být zpěvačkou a již v osmi letech napsala svou první píseň. Od jedenácti let začala hrát na kytaru. V průběhu studia na základní škole potvrdila své nadání vítězstvím v soutěži, kde bylo hlavní disciplínou hraní na kytaru. Na dalších soutěžích, které také vyhrála svým hlasem zapůsobila na mnoho porotců.
ve škole také chodila do sboru, ze kterého ji však po čase vyhodili, jelikož svým silným hlasem přehlušovala všechny ostatní. Učitel jí tehdy dokonce řekl, že "mečí jako koza".

Ve třinácti letech získala první nahrávací smlouvu se Sony Music Colombia a vydala debutové album Magia "Magic", které bylo složeno z písní, jež napsala v mezi osmým a třináctým rokem. Album bylo dobře přijato Kolumbijskými posluchači.

Po absolvování základní školy se Shakira rozhodla zasvětit svůj život muzice, natočila druhé album Peligro "Danger", které bylo sice poměrně úspěšné, avšak pouze s přihlédnutím k tomu, že ho Shakira odmítla propagovat, aby nezanedbala vzdělání a dostudovala střední školu. Její třetí album Pies Descalzos "Barefeet" se stalo obrovským hitem a v následujících letech Shakiře pomohly k obrovskému úspěchu v Latinské Americe, Brazílii a ve Španělsku . Album se v osmi zemích stalo číslem jedna a celkově se prodalo přes 4 milióny kopií. Díky celosvětovému úspěchu alba se Shakira vydala na dvouleté celosvětové turné, na kterém byly všechny koncerty vyprodané.

Její popularita v Brazílii ji donutili vydat remix písní nazpívaných portugalsky pro tamní fanoušky. Mimo zpívání také pronikla na herecké pole, v Kolumbijském seriálu "El Oasisfrom" (1994-1997).

Čtvrté album s názvem "Donde Estan Los Ladrones?" (1998), které produkovala ve spolupráci s Emiliem Stefanem (jejím budoucím manažerem), bylo dalším obrovským úspěchem a učinilo z ní největší hvězdu latinskoamerického pop-rocku. Album se stalo multiplatinovým v USA, Argentině, Kolumbii, Chile, Střední Americe , Mexiku, a platinové ve Španělsku.

Shakira také nafotila několika fotek a poskytla rozhovor v článku "Éra Rockerky" pro časopisy TimeMagazine a Cosmopolitan. Navíce byla jmenována Kolumbijsou vládou poslem dobré vůle a stala se latinským ženským umělcem roku na World Music Awards.

V roce 1999 vydala další album "MTV Unpluggedalbum", o rok později získala ocenění latinskoamerické Grammy Awards. Rok 2001 byl pro Shakiru přelomový, vydala nové album Laundry Service, první album s písničkami v anglickém jazyce. Díky tomuto významnému kroku uskutečnila průlom do světového popu. Průlom podpořila také velmi povedeným klipem k písničce "Whenever, Wherever", kde se Shakira velmi svůdně prochází uprostřed pouště. Díky tomuto albu velmi výrazně zazářila také v naší republice.

V roce 2005 vydala tahle kráska rovnou 2 cd.Jedno s názvem Fijacion oral vol.1 ve španělštině,kde se největším hitem stala La tortura,nazpívaná Shakirou a zpěvákem Alejandrem Sanzem. A to druhé nese název Oral fixation vol.2 v angličtině.Nejprve se cd proslavilo rockovějším singlem Dont bother a po té písní Hips dont lie,kterou pro Shakiru napsal a také si sní zazpíval Wyclef Jean,díky kterému Shakiru zná už téměř každý.

3.3.2007 navštívila Shakira také naší republiku v rámci turné Oral fixation.Nikdo v aréně nezůstal chladný.Ona je totiž jedinečný člověk,který kromě zpívaní a krásného hlasu,dokáže být také neskutečně milý.To také dokazuje nadace Pies descalzos,kterou zpěvačka založila,když jí bylo 18let.Pomáhá dětem se srdečními problémy,AIDS,s leukémií,dětem na ulici nebo dětem vojáků ,padlých v boji.Už pomohla tisíce dětem,hlavně v oblasti Jižní Ameriky.

Určitě také stojí za to prozradit tyto zajímavosti:
Její iq je 140,svou kariéru zahajila rolí v seriálu El Oasis,už od roku 2000 chodí s Antoniem de la Ruou,synem bývalého argentinského prezidenta.Mluví plynně španělsky, portugalsky, italsky, anglicky.

Všichni,co znají tuhle Kolumbijku,tvrdí,že je neskutečně talentovaná, temperamentní, krásná, milá, hodná a také neskutečně stydlivá.


2.část-tak různě

15. února 2009 v 16:19 | Deni
Tak to je v mém pokoji mám rybičky je to moje jediné zvíře mám je ráda dostala jsem je ke svým 13tinám.
Mamka už připravovala snídani že to vonělo až ke mě do pokoje.
Nasnídala jsem se teplého moučníku který udělala mamka k snídani a pochválila jsem ji ho.
A pak jsem spěchala do školy.Moje mamka pracovala jako brigádnice v květinářství tak tam jela.


Jaktože nemáš uniformu Andreo!!!???Ptal se její kolega.
Zapoměla jsem si ji doma no a?hmm...
Auuu.mám něco v prstě.5ekla Andrea u soseš.Moje mamka v obchodě neměla jen květiny ale i časáky a různé sošky.
Už to mám to je ta tříska s těch debilních pultů.
ty jsou hezké!!musím je ale trošku upravit.
Přejete si?Řekla Andrea jedné paní co ohlídala pc hry.Ne děkuji jen se dívám.řekla paní.


Už bylo hodin a už se Andrea vydala domů.
Sotva přijela Andrea domů tak viděla školní autobus se Sandrou.Jéžišš dvoja s matiny a ještě ukol matiny to snad neee!!!
Večer jsem měla makarony se sýrem které jsem uděla já.
Pak jsem hupla do pyžama a šla si dělat d.ú.
Pak jsem šla spát.
KONEC 2.ČÁSTI

1.část úvod

15. února 2009 v 16:01 | Deni
Barbie-my scence

11. února 2009 v 10:56 | DenčaTak co líbí se vám???

5.část-nééééé!!!a I KONEC!

9. února 2009 v 10:21 | Amanda
Druhý den jsem šla ráno zalít kytky.

Až jsem zahlédl jak můj kluk(Chlap)flirtuje s nějakou ženskou ale řekla jsem si ale co.Nakonec mu stejně dala facku a odešla.:)A navíc ten den byl nějaký obzvlášť otrávený
Ani si ke mě nechtěl přilehnout.
Až to nastalo začal po mě řvát a řekl že je konec.řekl mi že jsem kráva.chjoo,nevěřila jsem vlastním uším tolik jsem ho milovala a teď tohle.Najednou jsem viděla venku jak prošla kole naší zahrady černovláska a on se za ní otočil a usmál se na ni!Ona hodila vlasy a šla dál.
TAK TO JE KONEC MÉHO PŘÍBĚHU.DO TEĎ JSEM SAMA.NJN..OBČAS SE ČLOVĚKU V ŽIVOTĚ NEDAŘÍ,ALE POŘÁD HO MÁM V SRDCI I KDYŽ MI TAK SPROSTĚ VYNADAL.
KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4.část-večer

9. února 2009 v 10:09 | Amanda
Večer jsme si zase udělali dobře ve výřivce.
No a pak mě začal líbat a sahat na mě.(No prostě neodolala jsem)
No a začli jme se milovat atdd....To jsem však nevěděla co bude následovat druhý den.

DoStAlÁ JsEm DyPlOmEQ

9. února 2009 v 9:58 | Amanda
ChCi Se VáM PoCHváLiT DoStAlA JsEm DyPlOmEk Za DrUhÉ mÍsTo v BleSkOvCe.LíBí???Mě JoOoOooooOOOOooOoOOoOo

Fotky s filmu mamma mia

9. února 2009 v 9:46 | Deni
Ve filmu MAMMA MIA si zahrála Sophii.(Viděla jsem tento film a je božííí)
Životopis

9. února 2009 v 9:40
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 23
Datum narození: 3. 12. 1985
Místo narození: Allentown, Pennsylvanie, USA
Znamení: Střelec
Amanda Seyfried

Životopis

Amanda Seyfried se narodila 3. prosince 1985 v Pensylvánii. Od svých jedenácti let dělala modelku. V roce 2004 přerušila studia na univerzitě, aby mohla natáčet film Mean girls (Protivný sprostý holky). V roce 2002-2003 se objevila v seriálu All my children, kde hrála postavu Joni Stafford. Pak přišlo již zmíněné Mean Girls, kde hrála postavu Karen. Původně měla zájem o hlavní roli Cady (kterou pak ztvárnila Lindsay Lohan) nebo o roli Reginy. Ale nakonec se musela spokojit s vedlejší rolí.

S Lindsay Lohan jsou dodnes dobré kamarádky. Další Amandiny filmy jsou: Nine lives, American Gunn, Alpha dog, Solstice/Slunovrat (2006), In search of (2006). Objevila se v seriálech, jako Law and order, House M.D., Wildfire (kde hrála postavu Rebeccy) ,CSI: Crime Scene Investigation, Big love (kde hraje společně s Tinou Majorino). Amanda hrála ve Veronice Mars postavu Veroničiny nejlepší kamarádky Lilly Kane. Objevila se také na obálce tří knih spisovatelky Francine Pascalové. Amandiným koníčkem je sbírání džín, má všechny možné druhy a nakupování jí ještě neomrzelo.V roce 2008 přijel její dosavadní největší úspěch, a to role ve zfilmovaném muzikálu Mamma mia po boku Pierce Brosnana a nebo Meryl Sreet.K tomuto filmu také nazpívala titulní píseň Gimme gimme gimme, která se dobře umístila i v hitparádách

Polly pocket

2. února 2009 v 19:27 | Denča |  Blbosti:D
Čaute lidi,jdu vám říct že jsem dostala za vyzo 2 čokolády a nějaké peníze a druhý den v sobotu jsem jela s tatkou do TESCA a tam mi taťka koupil Polly pocket 2 zvířátka x)tak jsem moc rádaak jsme se stavili k mamce do práce tak říkala že to je hezké x)jinak mám tady pár obrázků i s doplňkama jo a ty doplňky jsem některé si vyrobila :).

Líííbí??!!!x)