Vítej na mém blogu! =)Leden 2009

STOP!!!

31. ledna 2009 v 7:56 | Denča
Krutý Make-up

Až v televizi uvidíte novou reklamu na Max Factor uvědomte si, kolik zvířat zemřelo kvůli jednomu drahýmu výrobku!!
Jestli máte blog nebo web, nebo tak něco, tak si prosím zkopírujte tento článek a dejte ho na svou stránečku! Bojujte za bezmocná živá stvoření! Rozšiřte tento článek!
A HLAVNĚ SI NEKUPUJTE MaxFactor!!
Klidně kopírujte i bez zdroje,hlavně ať je to na vašem webu.


Zdroj:www.blogisovsem.blog.cz


životopis

30. ledna 2009 v 16:02 | denča
Povolání: Zpěvačka
Věk: 22
Datum narození: 20. 03. 1986
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta narodila se 20. března 1986, Yonkers New York. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.
3.část-že by něco víš?

24. ledna 2009 v 22:41 | Denča
Ráno jsem se probudila a zase jsem posnídala však to znáte.Po té jsem si šla číst svůj nový časák.
Zvonil telefon tak jsem ho šla zvednout byl to BEN to je ten kterého mám ráda.Pokecali jsme a já ho nakonec pozvala ke mě domů.
Jak přišel tak byl rád že mě vidí.
Drželi jsme se za ruce.Byla to takovááá romantika.
Políbili jsme se něžně a zase jsem k němu cítila něco víc.
A jsem mu řekla jestli nechce zůstat přes noc a on že jo.Ale ještě nechci s ním nic....mít.

Pak jsem ho namasírovala a šla jsem spát.
Ale nic jinýho.
A ráno mě začal muchlovat u bazénu.Nebránila jsem se.
Pak jsem mu šeptala do ucha že ho mám ráda.KONEC 3.části

2.část-KONEČNĚ

24. ledna 2009 v 19:31 | Denča

Druhý den ráno jsem vstávala kolem 9 hodin.

Zašla jsem si napsat e-mail.A jak vidíte tak jsem si přebarvila vlasy ale pak mi to nechytlo a za chvíli se mi to smylo a mám zpátky světlé :)Pak jsem zavolala taxi abych mohla znova hledat chlapíka :).Taxik za chvili přijel a jela jsemA tam se to konečně stalo okuzlila jsem nádherného chlapíka s rozepnutou košilí a sexy sakem.Dokonce jsme se aji políbili.Bylo to krásné.O tomhle rytíři se mi dneska zdálo.

A pak jsme spolu kecali.O společných zájmech,zvířatech atd....
Pak jsem zavolala taxka a jela domů nechala jsem čekat toho krásného muže ale naštěstí jsm si dali tl.číslo.
Jak jsem přijela domů tak jsem se osprchovala.
A šla jsem spát.


1.část

23. ledna 2009 v 11:47 | Denča
Bylo ráno a já jsem se probouzela kolem 10 hodin protože byla sobota a stejně jsem měla dost peněz tak jsem nechodila do práce.Vstala jsem a ustlala si postel.Zašla jsem si na záchod a posnídala jsem.
Poté sem zavolala taxi. telefonu se ozval milý hlas a řekl kam to bude kočko.Už od hlasu jsem poznala že to je kluk z vysoké a že vždycky tak holky lákal.No nic poslala jsem ho do...víte kam.A zavolala znova a to už bylo lepší.
Taxík přijel rychle.Za volantem byl milý řidič.Tak jsme spolu pokecali ale jinak nic víc.Vezl totiž i starou babku do domova důchodců.
Ale i tak začínat si něco z taxikářem to rači ne.S tím mám dobré zkušenosti.Jakmile jsme dorazili.Tak jsem si v obchodě pokecala s fajn chlapem ale zase jsem k němu nic necítila.Tak ale pokec byl super!

Najednou jsem uviděla poličky s časákama.Jej už tak dlouho jsem nečetla řekla jsem si v duchu.Hned jsem si jeden koupila byl o zábavě a modě!!

Už byla tma a chtělo se mi spát tak jsem nasedla do taxiku a jela domů.Dívala jsem se jak se cesta mihotá mi před očima a jedu noční krajinou a v duchu si říkám zase s toho nic nebylo já už snad nikdy nepotkám to ho pravého .Ukapla mi slza.V tu chvili jsem měla trapas protože jsem si to neřekla v duchu ale nahlas a v tu chvili mě řidič políbil a řekl ať si s toho nic nedělám a ž o tom polibku nemám nic říkat já jsem souhlasila.Už jsem byla doma usmála se na něho a vystoupila s auta.


Padla jsem doma do říše spánku a zdálo se mi o vášnivém rytíři.ještě jsem si před tím řekla kdo ví co bude zítra řekla jsem si a usla jsem.


Uvod

23. ledna 2009 v 11:04 | Denča
Tento komix se jmenuje ŽE BY SEXY?Je to o holce nebo ženě která si myslí že už nikdy nenajde toho pravého ale je na velkém omylu
V tomto komixu jsou v hlavní roli jen 2 simíkové kteří se do sebe zamilují atd atd...
Lady Gaga- poker face

22. ledna 2009 v 20:54 | Denča |  Celebrity

Silvestr

2. ledna 2009 v 19:35 | Denča
Ahojte tak se vás chci zeptat jak jste si užili Silvestra?Já super!Byla jsem sice doma,protože mi je teprve 10 že?Ale bylo to boží s mamkou jsme si udělaly jednohupky a segra měla kámošku a taťkovi zavolali že má jít do práce.No tak ale bylo to super.Já jsem tančila a pořádně to rozjela.Dívala jsem se s mamkou na Novu na Mejdan roku z Václaváku tak to bylo super.A o půl noci jsme měli přípitek a já jsem šla pak ven na zahradu s prskavkama,protože mi mamka nedovolila ohňostroj,protože nebyl taťka doma.No ale to newa.Šla jsem spát kolem dvou hodin a vstávala v 10 h. no ale bylo to super.
A jak jste si to užli vy?Můžete psát do komentíků.Vánoce

2. ledna 2009 v 19:29 | Denča
Ahojte lidi už jsem tady dlouhoooo nic nenapsala tak vám tady malý članek dávám.Na téma Vánoce.Já jsem na Vánoce dostala:Náramek,foťák,knížku o králíčkách,nástěnný kalendář s koníkama,korálky k navlíkání,šálu a klíčenku a že si můžu vyrobit svuj vlastní pásek.Jsem uplně Štastná mám tady pár foteček tak se jukněte!A víc jsem nestihla vyfotit.