Vítej na mém blogu! =)Září 2008

Moc chci THE SIMS

26. září 2008 v 19:35
Moc bych chtěla The Sims možná že si to od někoho půjčím a vypálím na CD kééžby.
Jak jsem tu hru objevila před rokem a uviděla obrázky tak jsem se málem zbláznila.

A chci se zeptat jestli v The sims 1 je to taky super?Protože jestli mi to někdo pujčí tak to bude stopro 1 bo kdo by měl 2 a kdo by mi ji pujčil že.
Prosím komentík.

Už vím!!

26. září 2008 v 19:28
Už vím,že moje tamagotchi jsem si vybrala kluka a můžu mít aji svatbu může se mi aji zamilovat a může mít děti!!!

Jeho fotr to je Lotr!!!

26. září 2008 v 19:27 !Filmíky!
Jeho fotr to je lotr je populární film je to snad má oblíbená komedie.Dneska se na ten film budu koukat,protože ji vysílají na Nově!
Už se těším!!!!!
RODINA JE Ta NEJVĚTŠÍ POHROMA.
Před čtyřmi lety před diváky předstoupil ""zdravotní bratr"" Greg (neboli Gaylord) Yebal ve filmu Fotr je lotr. Během víkendu, kdy ztratil zavazadlo, se mu ještě podařilo podpálit dvorek, trochu to přehnal s volejbalem ve vodě a postříkal kočku barvou. Jack Barnes, otec jeho přítelkyně, ho tehdy podrobil testu na detektoru lži. Dnes je již přítelkyně Pam jeho snoubenkou a oba mladí lidé chystají svatbu. Jenže budoucí tchán, který je utajeně bývalým agentem CIA, vůbec nemá zájem, aby se Greg Yebal do jejich rodinného klanu přiženil. Přesto chce dceři vyhovět a projeví přání seznámit se s rodiči budoucího zetě. Všichni tedy na prahu víkendu nastupují do Jackova luxusně vybaveného autokaru, který má dokonce silná, neprůstřelná okna z plexiskla, a odjíždějí na ostrov k rodičům Grega - Berniemu a Ros Yebalovým. Příštích 48 hodin stráví obě rodiny společně, aby se vzájemně poznaly. Pro Jacka to je příležitost důkladně prověřit, co je ta Yebalova rodina vlastně zač. Víkend začíná docela dobře, ale všechno jde hladce jen do chvíle, než Jack zjistí, že Gregův otec sice je právník, ale již dlouho se své profesi nevěnuje. Gregova matka Ros má lékařský diplom, ale místo pořádné praxe je sexuální terapeutkou seniorů. Pak dojde k ""záchodové epizodě"", jejímiž protagonisty jsou Yebalových pes Moses a Barnesových kočka Jinx. Při obědě je odhaleno choulostivé tajemství kubánské kuchařky, dojde také k divokému fotbalovému zápasu. Prostě poznání rodiny Yebalových vůbec neprobíhá konvenčně.

"

Obrázky mého tamagotchi!!

25. září 2008 v 15:55
Mám pro vás pár obrázků mého tamagotchi tak se jukněte!!!Jo a mám to i z přívěškem,ale to jsem si tam dala sama
Poraďte je to kluk nebo holka??:-)

Tamagotchi je skvělé

25. září 2008 v 15:52
Minulý rok jsem dostala ke svátku tamagotchi.Je superní zase mám období,že si snim hraju.
Akorát,že nevím jestli to je kluk nebo holka.No to je jedno le chci vám k němu vše říct.
1)Mě se za prvé ojevili rodiče a pak dítě
2)Dala jsem jméno
3.A hrála jsem
Je to supernííí!!!
Mám ho mooc ráda!!!
Moje tamagotchi stálo myslím,že 200 Kč.
První ho krmím,napájím,chodím sním na záchod a uložím ho ke spánku.
Za dva dny v té hře to je asi za jeden lidský den už s ním zpívám,hraju různé hry také tam se mi na obrazovce jednou objevilo jak prší to mu musím dát deštník a jak svítí slunce tak to mu musím dát čepici.
Skrátka s ho krmím,napájím,hrajeme hry,zpívání,také je tam doktor,počasí,spaní a je tam i už infraport takže kamarádi:)
Mám pro vás i obrázky tak se jukněte na další článek:)

ahojte

21. září 2008 v 10:53
Mám mooooc ráda všechny deníčky které vidím v obchoďáku.
Jsou supa a tohle je můj deniček no zrovna takovy supa....

Zase rýma:(

18. září 2008 v 16:01
Protože začal Podzim a je zima je proto ve škole mnoho rým i já jsem rýmu dostala nejhorší den je asi dneska je úplně rýmový mám hroznou rýmu a pořád smrkám.
Je to hrůza do školy asi zítra půjdu,protože píšem opravnou písemku a já jsem s té první dostala 2.
Mamka mi říkala,že mi to přejde do zítřka a já si taky myslím.
Tak se zatím Mějte.

Jorkšír

8. září 2008 v 14:52
Jorkšírek jak se narodí je úplná kulička je moooc fajný moje segra by ho chtěla a mamce se taky líbí.A mě taky jsou tak slaďouščcí!!!

Jennifer Aniston a Jennifer lopez

7. září 2008 v 17:20
Jennifer lopez soutěž v triatlonu:)

Koně!!!:-)

1. září 2008 v 17:29 | Deni
Dneska jsem šla v 7:15 do školy bolo to v poho a aji jsem se těšila den začínal krásně a můj dnešní sen byl,že jsem si hladila koníka na stáji kde jsme jeli s rodiči.Nikdy jsem nebyla na takové stáji jen ze školou:-).Ovšem byl to jen sen.Ale co těšila jsem se do školy.
Jak jsem vycházela se školy tak tam byl taťka s autem prý,že jedeme do města tak mám nové pouzdro a vestu.Je hezká!!!
Odpoledne jsem se celkem nudila tak mi taťka nabídl,že bysme se mohli projet na kole no jo jenže já jsem chtěla jet na koníky k blízké stáji ale věděla jsem,že nás tam nepustí,protože to je soukromý pozemek.Já než jsme jeli tak jsem vzala do kapsy málý cukřík kostkovaný,ale myslela jsem,že ho nepoužiju.Objeli jsme stáj ,ale tak se k těm koníkům stejnak nešlo dostat tak jsem taťku poprosila jestli bysme nemohli k té stáji se zeptat jestli bysme si ho nemohli pohladit.Taťka prvně řeknul ne,protože už jednou nás vyhnali ale nakonec ano akorát,že sem to musela říct já no nic co bych neudělala pro koníky.Tak jak jsme tam byli u té stále tak jsem za rohem doufala a modlila se ať nám to dovolí pak jsem se odhodlala a šla jsem za tým pánem a řekla jsem mu Dobrý den,máte krásné koně on řekl,že děkuje ba řekl mi že za nimi do ohrady skrz tu ohradu můžu jít tak jsem šla a on mi řekl,že jeden je ještě ve stáji a,že za ním můžu jít v tu dobu se mi rozjasnily oči a moooc semj děkovala tak jsem tedy šla.Koník tam se řehtal a až jsem k němu přišla tak byl tak náááádherný byl to superní pociit věřte tomu.Hladila jsem si ho a pak za mnou přišel taťka a já jsem se ho zeptala jestli bych sem mu mohla dát cukřík tak on mi řekl že jo když ho tu mááám bylo to skvěle jak jsme šli ze stáje tak jsme tomu pánovi řekli naschledanou a moooc jsem mu děkovala a taťka se ještě zeptal jestli tady je každý den tak on nám odpověděl že skoro jo a že tam spíš je jeho holka a ,že můžeme kdykolllliiiiiii přijííít!!!Jsem tak šťastnááá!!!
Tak,že možná zítra tam ještě jednou půjdem.Jupííííííííííííííííííííííííí!!!!

Zoo

1. září 2008 v 12:14
Ahojte lidičky,včera jsem byla v ostravské zoo.Bylo to super!Viděli jsme zebry,koníka,kozy,morčata,žirafy,jednorožce,slony,želvy,velbloudy,hada,papoušky,hrochy,tygry,k jedné tygřici jsme se však nepodívali,protože právě rodila.
Taky jsme viděli šimpanze,rybky,kachny,plameňáky,lva s lvicí atd...
Ke kozám se mohlo aji vlézt do té ohrady a pohladit si je taky jste mohli krmit těma krmidla pro zvířata která jste si koupila.No bylo to supernííí!!!
Možná pak přidám fotky!!